This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

JUVELYRIKOS TENDENCIJOS RUDUO '22

JUVELYRIKOS TENDENCIJOS RUDUO '22

Nors tradiciškai papuošalai neturi sezoniškumo, kaip naujausios rankinių ar batų tendencijos, tačiau, tai yra neatsiejama įvaizdžio užbaigimo dalis. Šiais metais rudens/žiemos kolekcijų pristatymuose, dizaineriai savo modelius puošė masyviomis apyrankėmis, papuošalais turinčiais gėlių ir gyvūnų motyvus, žinoma, perlais. Pažiūrėkime, kuo šiais metais, turėtume papildyti savo papuošalų dėžutes!

 

MASYVIOS APYRANKĖS

Ar pamenate garsą, kurį sukeldavo daugybė siaurų, metalinių apyrankių, laisvai siūbuojančių ant rankų? Jos ypač madingos buvo 90-ųjų pabaigoje ir šios apyrankės vėl grįžo. Tik ne tokios, kokias atsimenate. Šį kartą apyrankės yra stambesnės, įmantresnės ir daug spalvingesnės.

 

 

KAKLO PAPUOŠALAI

Kaip jau anksčiau minėtos apyrankės, taip ir kaklo papuošalai, šį rudenį turėtų būti masyvūs. Savo papuošalų kolekciją papildykite labiau iššaukiančiais modeliais. Stambius ir grubius kaklo papuošalus derinkite su megztiniais aukštu kaklu.

 

 

 

PERLŲ PAPUOŠALAI

Perlai - neblėstanti elegancija bei klasika, tad jų nereiktų paslėpti ir šį sezoną. Auskarai, apyrankės, kaklo papuošalai su stambiais perlais, pastaruoju metu tapo stiliaus žvaigždėmis.

 

 

 

GĖLĖS PAPUOŠALUOSE

Šį sezoną, dizainerių kolekcijose, sugrįžo gėlių motyvai. Ir šis sugrįžimas, turi labai gražią reikšmę - anksčiau, vietoj aksesuarų, moterys, prieš pasimatymus, puošdavosi gėlių žiedais. Tad puoškimės gėlių žiedais ir dabar!

 

>