KĄ VILKĖTI: CURVY TIPAS

Visai neseniai esame kalbėję apie petite stiliaus merginų drabužių derinimą, tad negalime nepakalbėti ir apie curvy tipo drabužių derinimą. Šiandien skaitykite, kokių patarimų turime curvy tipo merginoms. 


ATRASKITE BALANSĄ TARP APTEMPTŲ IR TINKAMO DYDŽIO DRABUŽIŲ 

Yra didelis skirtumas tarp suknelės, į kurią turite įsisprausti ir tarp tokios, kuri jums idealiai tinka. Nesirinkite per daug aptemptų drabužių, kurie nėra jūsų dydžio. Ar drabužiai yra aptempti, ar tinkamo dydžio, sužinoti labai paprasta – kuomet apatinio trikotažo linijos persišviečia – drabužis jums tikrai netinka. Turite rinktis tik tinkamo dydžio drabužius.


KAI ABEJOJATE KĄ RENGTIS – RINKITĖS PIEŠTUKO STILIAUS SIJONĄ

Visų tipų merginoms labiausiai tinka sijonai iki kelių, išimties nėra. Tačiau tokio stiliaus sijonai ypatingai tinka curvy tipo merginoms, kadangi išlaiko puikų balansą, vizualiai prailgina kojas. Taigi, kai abejojate ką rengtis – rinkitės pieštuko stiliaus sijoną. TINKAMO DYDŽIO RANKINĖ

Kiekviena mergina turėtų turėti savo kūnui proporcingo dydžio rankinę – ne per didelę, bet ir ne per mažą. Specialistai pataria, kad tinkamo dydžio rankinė bus  vidutinio dydžio. Taip pat jie teigia, kad rankinė turi matytis, ji neturi pasislėpti už kūno, tokia rankinė jums per maža! 

 

NEI VIENAS DERINYS NĖRA BAIGTAS, JEI NĖRA TINKAMŲ BATŲ

Atkreipkite dėmesį į batų viršaus liniją. Venkite, kad batai pasibaigtų ties kulkšnimis – tai vizualiai sutrumpins kojas. Jums labiausiai tiks aukštakulniai! Taip kojos atrodys ilgos, o drabužių derinys išbaigtas. Juk nei vienas drabužių derinys nėra baigtas, jei nėra tinkamų batų. 


NEDĖVĖKITE TIMPŲ KAIP KELNIŲ

Timpos nėra kelnės! Jos sukurtas dėvėjimui po kitais drabužiais. Juk dėl to dažniausiai jas pirkti rasite prie apatinio trikotažo ar sporto prekių. Geriau rinkitės aptemptus džinsus ar jeggingsus. 

Kad ir kokiais patarimais galime žarstytis, turbūt geriausias jų – vilkėkitė tik tai, kas džiugina jus ir, žinoma, rinkitės derinius, su kuriais jaučiatės patogiai ir užtikrintai! Ką vilkėti – atsakysite tik jūs pati!