This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Ką vilkėti, kad kojos atrodytų vizualiai ilgesnės?

Ką vilkėti, kad kojos atrodytų vizualiai ilgesnės?

Jei kartais atrodo, kad iki tobulo įvaizdžio trūksta tik kelių papildomų centimetrų, kurie iškart prailgintų jūsų kojas - galime jus pradžiuginti! Vos keli patarimai ir kojos akimirksniu atrodys vizualiai ilgesnės!

Kelnės aukštu liemeniu

Patarimas, kurį tikriausiai jau gerai žinote - tai vilkėti kelnes aukštu liemeniu. Kojos iškart atrodys ilgesnės, kadangi vizualiai pakelsite savo liemenį ir jį išryškinsite. Ypač gerų rezultatų sulauksite, jei vilkimų marškinėlių priekį lengvai sukišite į kelnes.

Kombinezonai

Jei savo spintoje dar neturite patogaus kombinezono - pats laikas jį įsigyti! Kadangi kombinezonai sukuria vientisą vaizdą ir neskaido jūsų kūno į dvi dalis - niekas nežino, kur iš tiesų baigiasi jūsų kojos ir prasideda liemuo. Taip pat kombinezoną pravartu turėti ir tais atvejais, kai nežinote, ką apsirengti - vienu rūbu sukursite visą įvaizdį!

Vienspalviai rūbai

Turbūt geriausias patarimas, kuriuo galite pasinaudoti renkantis rūbus - venkite margų, raštuotų rūbų. Kojas vizualiai prailginti padės vienspalvės, siauresnio kirpimo kirpimo kelnės. Dar geresnį efektą išgausite, jei tiek apačią, tiek viršų aprangoje pasirinksite tos pačios spalvos. Jei vis dėl to norisi įdomesnio dizaino - rinkitės vertikalius raštus ir linijas.

Sukišti marškinėliai

Kone paprasčiausiais ir greičiausias būdas, tuoj pat prailginantis jūsų kojas - tai marškinėlių sukamšymas. Nebūtina net sukišti visų marškinėlių - tik dalį jų sukiškite į kelnių priekį ar šoną ir išgausite tokį patį efektą. 

Kūno spalvos avalynė

Kūno spalvos avalynė ypač gerai atrodys, jei vilkėsite rūbą, kuris atidengtų jūsų kojas. Jei mėgstate batus aukštu kulnu - rinkitės klasikinius nude spalvos aukštakulnius, kurie vizualiai susilies su jūsų kojomis ir nenukirs jų ties kulkšnimi. Tas pats patarimas galioja tiek laisvalaikio bateliams, tiek sportbačiams.

>