This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

KĄ VILKĖTI: PETITE TIPAS

KĄ VILKĖTI: PETITE TIPAS

Žemesnes nei 165 cm merginas stiliaus ekspertai vadina PETITE (žemo ūgio). Tai - visas atskiras drabužių tipas, kuriuo pažymėtus pamažintus ar patrumpintus rūbus galime rasti parduotuvėse. Todėl tai - visai ne trūkumas! O šiandien skaitykite, kaip šį tipą įvaldyti ir atrodyti itin dailiai.

Drabužiai aukštu liemeniu

Pradedant džinsais, baigiant suknelėmis ir sijonais, drabužiai aukštu liemeniu sukuria ilgų kojų iliuziją. Be to, būtent žemesnio ūgio merginoms puikiai tinka siauros, prigludusios kelnės.

Vertikalūs dryžiai

Vertikalūs dryžiai sukuria dailų, prailgintą siluetą, vizualiai atrodysite aukštesnė bei lieknesnė. Tuo tarpu horizontaliai dryžuotų ar stambiais raštais puoštų drabužių vertėtų atsisakyti, jei nenorite atrodyti atvirkščiai - platesnė ir žemesnė. 

Trumpintos palaidinės

Madingos trumpesnės palaidinės (vadinamosios crop tops), ypač derinamos su viršutiniais ilgesniais drabužiais (švarkais, striukėmis, paltais) padeda sukurti ‘trečdalių taisyklę’ - vizualiai padalina kūną į tris dalis, kurios labai gražiai ilgina siluetą.

Monochromatiniai ansambliai

Nors vasarą norisi ir spalvotų rūbų, neprašausite pasirinkusios visiškai baltos, juodos, o galbūt smėlinės ar rudos spalvos derinį. Be to, šiuo metu tai ypač madinga.

Mažos rankinės

Žinoma, didelė rankinė talpi ir reikalinga tam tikrais atvejais, bet jeigu esate žemesnio ūgio, tai gali užgožti visą derinį. Todėl geresnis pasirinkimas - investuoti į mažesnes rankines, kuriose tilps visi reikalingiausi aksesuarai.
>