KĄ ŽIŪRĖTI IR SKAITYTI? MŪSŲ REKOMENDACIJOS

Jei visus planuotus filmus bei serialus jau išžiūrėjote, rekomenduotinas knygas perskaitėte ir pajutote, jog must watch/read sąrašas eina į pabaigą - turime jums kelis pasiūlymus! Šiandien paruošėme jums savo sąrašą filmų bei skaitinių, kuriuos rekomenduojame išbandyti.

TIDYING UP WITH MARIE KONDO

Tidying up with Marie Kondo - lengvas ir ypač aktualus serialas šiomis dienomis, kai namuose praleidžiame itin daug laiko. Marie Kondo - visiška namų tvarkymosi guru. Net elementariausius namų apyvokos darbus ji atlieka su šypsena ir to kasdien moko savo žiūrovus. Tad jei norite lengvo fono, kol tvarkotės namus ar užsiemate bet kokia kitokia veikla - šis serialas jums puikiai tiks.

WE SHOULD ALL BE FEMINISTS

Trumpas, tačiau be galo įdomus skaitinys apie tai, kas iš tiesų yra feminizmas ir ką jis reiškia XXI amžiuje. Autorė Chimamanda Ngozi Adichie su lengvu humoru pasakoja ne tik apie diskriminaciją ir jos keliamas problemas, bet pasikapsto ir daug giliau. Svarbiausia tai, jog kūrinys skirtas tikrai ne tik moterims, šią trumpą esė duokite paskaityti ir vyriškosios lyties atstovams.

LOVE IS BLIND

Realybės šou tiems, kas mėgsta stebėti įvairias meilės dramas ir realius žmonių išgyvenimus. Love is blind yra socialinis eksperimentas, kurio metu dalyviai bando surasti savo gyvenimo meilę jų nematydami. Tarpusavyje poros gali kalbėtis tik specialiuose kambariuose, kuriuose girdi tik vienas kito balsą. Įdomiausia tai, kad jei galvoji, jog suradai sau vienintelį(-ę), turi su juo susižadėti, pradėti šeimyninį gyvenimą ir po kelių savaičių susituokti. Keistas ir nerealus šou apie realių žmonių pasirinkimus.

MAN REPELLER

Jei mėgstate skaityti straipsnius apie madą, grožį ir laisvalaikį - privalote užsukti į Man Repeller tinklaraštį. Tai tinklas, kuriame komanda moterų su humoru rašo straipsnius apie viską - nuo to, kokie aukštakulniai bus populiariausi artėjantį sezoną, iki to, kokius receptus galima paruošti iš konservuotų produktų. Skamba keistai, tačiau viskas pateikta taip paprastai ir įtraukiančiai, kad kurį laiką kasdien norėsite užsukti į šį tinklaraštį.

CRAZY RICH ASIANS

Jei ieškote lengvai besiskaitančios knygos, kuri privers nusijuokti ne kartą - rekomenduojame paskaityti Kevin Kwan rašytą Crazy Rich Asians. Tai knyga apie tris neįtikėtinai turtingas azijiečių šeimas ir jų problemas kylančias po to, kai pagrindinis knygos veikėjas Nikas į namus parsiveža Amerikoje gimusią azijiečių kilmės merginą. Skaitytojams tenka patirti visą absurdiškai juokingą dramą ir problemas, kurios ištinka turtuolių šeimas. Be galo lengvas ir juokingas skaitinys, pagal kurį taip pat yra pastatytas ir filmas.