This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-3 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

KAI NĖRA KĄ APSIRENGTI. MUST-HAVES ŽIEMOS SEZONUI

KAI NĖRA KĄ APSIRENGTI. MUST-HAVES ŽIEMOS SEZONUI

Šis must-have sąrašas pravers tomis dienomis, kai nesuplanavote, ką vilkėsite, tačiau turite greitai skubėti iš namų. Taip, jis padės išsisukti iš šių kėblių situacijų – ypač rytais! Į šį sąrašą įtraukėme bazinius drabužius, kurie laisvai dėrės tiek tarpusavyje, tiek su jūsų jau turimais rūbais, tad šis sąrašas padės atrodyti puikiai, be didelių pastangų!

Vienspalviai golfai

Golfas taps tikru išsigelbėjimu šaltuoju sezonu. Dėvėkite jį vieną arba po megztiniu, jei lauke itin šalta. Nepamirškite, kad golfas puikiai pabrėžia ir išryškina figūrą, tad išbalansuokite įvaizdį su laisvesnio tipo kelnėmis ar džinsais. Taip pat golfai puikiai išryškins ir pasirinktus aksesuarus – ypač kaklo papuošalus ir auskarus.

Dryžuoti marškinėliai

Dryžuoti marškinėliai ilgomis rankovėmis – vienas iš dažniausiai sutinkamų, klasikinių pasirinkimų kasdieniams įvaizdžiams. Derinkite juos drąsiai ir prie visko – prie laisvesnių džinsų laisvalaikiui, o prie klasikinių juodų kelnių – darbiniam įvaizdžiui.

Šilti megztiniai

Tikriausiai svarbiausias šio sąrašo drabužis – šiltas megztinis. Šaltajam sezonui pasirūpinkite keliais mėgstamiausiais megztinių variantais. Rinkitės tarp įvairių kirpimų, modelių, tekstūrų bei spalvų. Nedvėjokite ir investuokite į geros kokybės ir sudėties, oversizinio tipo, žemiškų atspalvių megztuką – užtikriname, vilkėti jį galėsite ne vieną sezoną!

Tamsiai mėlyni džinsai

Spintoje privalu turėti gerą ir patogią tamsiai mėlynų džinsų porą, o ypač žiemos sezonu! Taip nesunkiai įnešite šiek tiek spalvų į savo įvaizdį ir juos nesunkiai priderinsite prie bet kokios aprangos. Kadangi džinsų modelių ir kirpimų pasirinkimas tikrai didelis, juos lengvai pritaikysite prie savo kūno formų!

Paltai

Kokybiškas paltas yra vienas iš svarbiausių akcentų jūsų žiemos spintoje. Su tinkamu paltu ne tik lengvai pasieksite tiek elegantišką, tiek sportišką įvaizdį, tačiau ir suteiksite užbaigtumo drabužių derinyje. Žinoma, šaltajam sezonui rinkitės ilgus, šiltus paltų modelius.

>