This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

KAIP DERINTI: DŽINSINIS ŠVARKELIS

KAIP DERINTI: DŽINSINIS ŠVARKELIS

Šiandien kalbame apie tai, kaip savo pavasario (o galbūt ir vasaros) deriniuose priderinti stiliaus klasiką - džinsinį švarkelį! Kone visos žinome paprasčiausią būdą švarkelį užsimesti ant siaurėjančių kelnių ar džinsų - ir tai atrodo fantastiškai gerai. Bet toms, kurioms norisi priderinti ir kitaip - įkvėpimą rasi čia.

Šiandien kalbame apie tai, kaip savo pavasario / vasaros deriniuose priderinti stiliaus klasiką - džinsinį švarkelį! Kone visos žinome paprasčiausią būdą švarkelį užsimesti ant siaurėjančių džinsų - ir tai atrodo fantastiškai gerai. Bet toms, kurioms norisi priderinti ir kitaip - įkvėpimą rasi čia.

Maža balta suknelė

Visos žinome, ir galbūt ir turime tą trumpą baltą suknelę, kuri pakabinta giliai spintoje. Laikas ją traukti! Ji atrodys nuostabiai prie vintažinio, kiek sendinto švarkelio, o vakarui priderinti dailias basutes - atrodysi kaip vakaro karalienė. 

Ilgas sijonas ar suknelė

Vasarą dažnai matysime merginas, tiesiog sklendžiančias gatvėse su sijonais ir suknelėmis. Tai pats geriausias pasirinkimas karštą vasaros dieną, o jeigu norisi tai dėvėti ir vakare, užsimesk džinsinį švarkelį, aukštakulnius arba lengvus sportbačius.

Džinsinis sijonas

Džinsas and džinso - puikus pasirinkimas kasdienai vaikščiojant mieste, susitikimui su draugais ar vakariniams pasisedėjimams. Rinkis padidintą (oversized) švarkelį ir drąsiai derink su tokios pat medžiagos sijonu. Vienas patarimas - švarkelį rinkis tonu šviesesnį nei sijonas, taip tavo figūra bus labiau paryškinta. 

Lengvos kelnės

Šviežiam deriniui šiltiems vasaros savaitgaliams derink stilingą džinsinį švarkelį su patogiomis, lengvos medžiagos kelnėmis. Be to, niekada nesuklysi pasirinkdama kiek ryškesnius raštus.

 

>