This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-3 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ KUPRINĘ?

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ KUPRINĘ?

Artėja rugsėjis - artėja ir laikas grįžti į mokyklas ir universitetus! Šiandien pabandysime atrasti kone būtiniausią aksesuarą šiam laikui - kuprinę - ir kaip išsirinkti tokią, kuri bus labiausiai tinkama tavo ateinantiems crazy metams.

Medžiagos

Kuprinės gali būti pagamintos iš gana įvairių medžiagų, pradedant paprasta medvilnine drobe, baigiant tvirta perdirbta guma. Vienas dalykas, į ką rekomenduojama atkreipti dėmesį - vandens atsparumas. Jeigu kuprinė pagaminta iš lengvos medžiagos - kad ji būtų impregnuota ar kitaip apsaugota nuo rudeninio lietaus. Informacija, ar kuprinė nebijanti, ar visiškai atspari vandeniui, pateikta etiketėje - arba nebijokite pasiteirauti konsultantės!

Tinkama talpa

Pirkdami kuprinę (ypač internetu) pastebėsite, kad jų talpa yra matuojama litrais. Tai - standartinis būdas pasakyti, kiek kuprinė talpina. Žinoma, nemačius kuprinės gyvai ir išgirdus, tarkime, kad kuprinė talpina dvidešimt litrų, galime pasimesti - čia daug ar mažai? Padėsime susiorientuoti:

  • 12 litrų ir mažiau laikoma maža kuprinė;
  • 12 - 20 litrų - vidutinio dydžio kuprinė;
  • 20 ir daugiau litrų - didelė kuprinė.

Visos didesnės kuprinės yra laikomos kelioninės, skirtos žygiams, skrydžiams ir pan.

Kišenės

Ar mėgstate savo daiktus susidėti į skirtingas kišenes? O gal viską sukraunate į didžiausią skyrių? Prisiminkite savo įpročius rinkdamiesi naują pagalbininką. Be to, turėkite omenyje ir tai, ar kartu nešiojatės kompiuterį / planšetę bei vandens gertuvę. Jeigu taip - norimoje kuprinėje ieškokite šių funkcijų.

Stilius

Jeigu renkatės kuprinę, kurią nešiosite kone kiekvieną dieną, nepamirškite atsižvelgti ir į savo stilių ir mėgstamas nešioti spalvas. Nes juk jeigu mėgstate prigesintas spalvas, kažin, ar sieksite nors ir gražios, bet ryškios (ar net neoninės) kuprinės. Todėl investuokite į tokią, kuri derės prie garderobo ir jo spalvinės gamos. 

Paminkštinta nugara bei petnešos

Jeigu į mokyklas ar darbus keliausite viešuoju transportu ar pėsčiomis, labai svarbu išsirinkti kuprinę, kuri turi paminkštintas petnešas ir nespaustų pečių, bei minkštesnę nugarą - kad aštrūs daiktai nesiremtų į nugarą. Be to, tinkamos petnešos palaikys tvarkingą laikyseną.

>