This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

-20% OFF OF ALL PRODUCTS WITH CODE: CHRISTMAS

KAIP IŠVENGTI PROBLEMOS „NETURIU KĄ APSIRENGTI“

KAIP IŠVENGTI PROBLEMOS „NETURIU KĄ APSIRENGTI“

Ar kada pavėlavote į darbą, nes per ilgai užtrukote, kol ieškojot tinkamos aprangos? Kaip dažnai apsipirkinėjate drabužius nežinodami, su kuo juos dėvėti ar kada dėvėti? Jei praleidžiate per daug laiko galvojant, ką apsirengti, ar išleidžiate per daug pinigų drabužiams, kurių galbūt nenešiosit, pats laikas pagalvoti apie tai, kaip atsikratyti ir sukurti kapsulinę spintą!

 

KAS YRA 'KAPSULINĖ' SPINTA?

Kapsulinė spinta yra kelių esminių daiktų kolekcija, kurią galima dėvėti įvairiais būdais tam tikrą sezoną. Idealią kapsulinę spintą sudaro apie 30 - 50 daiktų. Tai lengviausias būdas išlikti stilingam, taupant pinigus, laiką ir spintos erdvę. Įdomus faktais tai, kad pagal paskaičiavimus, mes dėvime tik apie 40% savo turimų drabužių. Visa kita – perteklius, kuris užima vietą ir plonina piniginę. Taigi, ar verta kurti kapsulinę spintą, tai žinot tik jūs pačios, tačiau tai tikrai palengvina kiekvieną rytą!

 KODĖL VERTA KURTI 'KAPSULĖS' SPINTĄ

Atsakant į klausimą 'Ar tai verta', duosiu pavyzdžių, kaip tai gali palengvinti kasdienybę:

  • Mažiau sprendimų — visada žinosite, kad turite kuo apsirengti ir visi daik­tai dera tarpusavyje (ir taip, tai tikrai nutiks!);
  • Turėsite mažiau bet kokybiškų drabužių;
  • Taupysite laiką ir pinigus;
  • Dau­giau erd­vės ir švaros namu­ose, mažiau nereikalingų drabužių;
  • Mažiau impul­sy­vaus pirkimo;
  • Prail­gin­site drabužių dėvėjimo laiką, mažin­site neigiamą mados indus­tri­jos poveikį gamtai;
  • Pakeisite požiūrį į daik­tus, supr­a­site, kad maži pokyčiai gali išlaisvinti!

 

KAIP PRADĖTI KURTI SAVO 'KAPSULINĘ' SPINTĄ?

Iš pradžių sukurti kapsulinę spintą gali atrodyti nepaprastai sudėtinga, tačiau panagrinėkime keletą patarimų ir gudrybių, į kurias reikia atsižvelgti: 

PASIRINKITE PAGRINDINĘ SPALVĄ KURI YRA TAVO SPINTOJE

Pagrindinė spalva sudaro pagrindą ir nustato jūsų kapsulės drabužių spintos toną. Įprastos pagrindinės spalvos, kurias galima derinti su bet kuo, yra tamsiai mėlynos, juodos arba rudos spalvos. Pradėjus kurti kapsulinę spintą, rekomenduojama laikytis vienos pagrindinės spalvos.

PRIDĖTI NEUTRALIŲ SPALVŲ & NESENSTANČIŲ RŪBŲ

Pasirinkite esminius viršutinius ir apatinius dizainus, kurie niekada neišeina iš mados. Pradedant traškiais baltais marškinėliais, gerai prigludusiomis kelnėmis ir baigiant jūsų maža juoda suknele, tai yra jūsų pagrindiniai dalykai. Pabandykite pasirinkti neutralias spalvas, tokias kaip baltos, juodos ir smėlio spalvos.

 PASIRINKITE AKCENTINES SPALVAS

Akcento spalvos yra puiki vieta pradėti rodyti savo asmeninį stilių. Pasirinkite mėgstamas spalvas, tokias kaip žalsvai mėlyną, rožinę, slyvų, turkio ir tt. Nepamirškite, kad jos turi būti suporuotos su jūsų pagrindinės spalvos rūbais, nes jos turėtų gerai derėti.

PRIDĖKITE DAUGIAU RAŠTUOTŲ AKCENTŲ IR STORESNIŲ SLUOKSNIŲ

Šios detalės gali padaryti jūsų garderobą spalvingesnį ir linksmesnį! Raštuoti elementai, kaip gėlės, juostelės, gyvūnu raštai, taškeliai ir t.t... Šiame skyriuje taip pat galite pridėti paltus, švarkus ir striukes. Vėlgi, nepamirškite derinimo su akcentu ar pagrindinėmis spalvomis. Svarbiausia, kad koloristiškai viskas susiderintu. 

BATŲ PASIRINKIMAS

Įsitikinkite, kad turite vieną ar dvi poras bazinių spalvų batų, kai kurias nuogas poras ir kasdienius batus, tokius kaip sportbačiai. Taip pat vertėtų investuoti į gerą porą batų žiemai ir basutes vasarai. Pagalvokite, kur eisite ... kokie batai yra priimtini darbui? Kokie sportbačiai yra praktiški kasdieniam naudojimui ir sportui?

PAPUOŠALAI

Aksesuarai yra labai svarbūs norint išlaikyti 'kapsulės' spintą šviežią, nes jie padeda drabužiams atrodyti naujai. Tai yra, kad užsidėjus papuošalus rūbai visada įgaus naujų spalvų ir atrodys naujau nei iš tikrųjų yra. Taip pat rekomenduojama pasilikti vieną ar dvi rankines, kad papildytumėte savo stilių. Pavyzdžiui, juodas arba smėlio spalvos rankinukas tinka prie bet ko! Dar turėti rankinuką į darbą ir laisvalaikiui. Taigi, nepamirškit papuošalų nes jie privers atrodyti unikaliau!

PIRKTI TRENDINIUS RŪBUS

Įsigiję naujausias tendencijas, jūsų drabužiai gali greitai tapti nebenešiojami ir ilgai lauksit, kol vėl taps madingi. Jei perkate nesenstančio stiliaus ir aukštos kokybės drabužius, galite dėvėti daugelį metų. Investuokite į daiktus, kurie neišeis iš mados ir gali būti dėvimi kelis sezonus. Atminkite, kad ketinate juos išsaugoti daugelį metų, o ne išmesti po vieno sezono, kaip gaunasi su greita mada.

SEZONINIAI RŪBAI

Sezoninius drabužius sudėkite atski­rai. Drabužius, kurių nenešio­jote metus ir tuos, kurie nepatinka, par­duokite arba atid­uokite lab­darai, sudėvėtiems rūbams naudokite tek­stilės konteinerius.

 

 

 

 

 

 

>