This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Kaip įtraukti šių metų spalvą į savo spintą?

Kaip įtraukti šių metų spalvą į savo spintą?

Nauji metai - naujos tendencijos! Jei dar negirdėjote - “Pantone” 2019 metų spalva paskelbė living coral, gyvybingą koralinį atspalvį. Ši spalva parinkta ne atsitiktinai, anot Pantone spalvų instituto, jos tikslas yra įnešti kuo daugiau optimizmo, pozityvumo ir žaismingumo naujiems metams. O mados pasauliui - tai naujas iššūkis, siekiant įtraukti populiariausią metų atspalvį į madingiausiųjų sąrašą. Nesvarbu, vaikotės karščiausių tendencijų ar ne, vieną kitą koralinį akcentą savo garderobe turėti tikrai pravers. Tad šiandien trumpai papasakosime, kaip nesudėtingai papildyti savo spintą madingiausia šių metų spalva!

Megztiniai

Turbūt paprasčiausias, lengviausias būdas priderinti koralinę spalvą, ypač šaltuoju metų laiku - ryškūs megztiniai. Megztinių derinimo ir vilkėjimo galimybės begalinės - kelnių aukštu liemeniu ir šiek tiek sukamšyto megztinio kombinaciją rinkitės darbui, o oversized tipo megztinį vietoje suknelės - laisvalaikiui!

Suknelės 

Jei aprangoje norisi dar daugiau spalvos, siūlome rinktis koralinės spalvos sukneles. Tai be abejonės bus ryškiausias Jūsų derinio akcentas, tad dėl papildomų aksesuarų ar batelių nekils rūpesčių - bet kokie neutralūs, įprasti atspalviai atrodys puikiai.

Kelnės 

Jei kelnes renkatės dažniau nei sukneles ar sijonus - viena pora koralinės spalvos klasikinio kirpimo kelnių ar vintažinių mom tipo džinsų tarnaus jums visais metų sezonais. Tiek su tamsiais, aptemptais megztukais ilgu kaklu, tiek su laisvai krentančiais lininiais marškiniais apranga atrodys išpildyta.

Viršutiniai drabužiai

Dar drąsesnis ir labiau iššaukiantis variantas šaltajam laikotarpiui - koralinės spalvos viršutiniai drabužiai. Tiek ilgo kirpimo paltas, tiek trumpa puffer striukė padės ne tik išsiskirti iš minios, bet tai padaryti ir šiltai, ir stilingai. Jei tik turite galimybę, investuokite į geros kokybės, populiariausios spalvos virštunį rūbą!

Aksesuarai

Jeigu spintos turinio nesinori keisti kardinaliai, patariame įsigyti vieną kitą koralinio atspalvio aksesuarą, kuris be didelių pastangų pagyvins visą aprangą. Užtenka tik poros koralinių  masyvaus kulno batų, vienos klasikinės beretės ar ryškios rankinės, kad į kasdienę aprangą įtrauktumėte madingiausią metų spalvą.

>