This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

KAIP NAUDOTI SKIN GYM PRODUKTUS?

KAIP NAUDOTI SKIN GYM PRODUKTUS?

Norite sužinoti, kaip naudoti inovatyvius odos Skin Gym priežiūros įrankius? Pateikiame jums step-by-step nuorodas! Viskas labai paprasta, patys pamatysite! Kviečiame skaityti blogo įrašą!

 

ODOS PARUOŠIMAS

Nuprauskite odą jūsų kasdieniniu prausikliu, nuvalykite toniku. Užsitepkite serumą, aliejų, veido kremą ar kaukę.

 

KAIP NAUDOTI VEIDO VOLELĮ?

 1. Pradėkite nuo smakro, voleliu žandais judėkite aukštyn. Masažuokite sukdami volelį aukštyn ir žemyn.
 2. Švelniais judesiais mažesnę volelio pusę sukite aplink akiduobes 3 kartus, toliau judėkite nosimi aukštyn iki antakio ir žemyn. Sukite volelį virš akies kaip įmanoma švelniau.
 3. Vėliau imkitės masažuoti kaktą iš kairės į dešinę arba atvirkščiai, lėtai riedėkite link ausies. Pakartokite 3-6 kartus.
 4. Lūpų sritį imkitės masažuoti nuo nosies. Lėtai judėkite link ausies. Vėliau masažuokite viršutinę lūpą bei apatinę lūpą ir smakrą iš kairės į dešinę.
 5. Smakro sritį masažuokite pirmyn atgal nuo smakro link ausies. Toliau judėkite žandais nuo smakro į viršų. Tą patį kartokite kitoje veido pusėje.
 6. Vėliau judesiais aukštyn-žemyn masažuoti kaklą bei raktikaulį.

 

          

KAIP NAUDOTI GUA SHA?

 1. Lygiai taip pat, kaip ir prieš volelio naudojimą, paruoškite savo odą. Pasidarykite savo kasdieninę veido rutiną.
 2. Kai paruošite odą, pradėkite masažuoti veidą nuo kaklo srities, judėkite aukštyn bei žemyn. Toliau tuos pačius judesius pakartokite smakro srityje, ties žandais ir itin švelniai ties akių sritimi.
 3. Judesius kartokite 3 kartus kiekvienoje veido srityje. Siekiant geriausio rezultato įtraukite Gua Sha įrankį į savo veido odos priežiūros rutiną ir naudokite kasdien.

 

KAIP NAUDOTI VEIDO SKULPTORIŲ?

 1. Odos masažą darykite judesiais nuo nosies link ausies ir atvirkščiai. Taip pat masažuokite ir kaklo sritį, tuomet pereikite prie smakro, žandų ir akių zonos.
 2. Judesius kartokite 3 kartus, 5-10 minučių kasdien.

 

  

Veido odai taip pat reikia mankštos! Pasirūpinkite ja ir naudokite Skin Gym įrankius. Pamatysite kaip tai pakeis visą jūsų odos priežiūros rutiną. Nepamirškite pasilepinti ir Skin Gym veido kaukėmis. Visą produkciją rasite čia.

>