This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Kaip padėti savo odai žiemą ?

Kaip padėti savo odai žiemą ?

Šerpetojanti oda, suskirdusios lūpos, paraudęs veidas - sveiki atvykę į sausos odos sezoną ! Dėl šalto oro ir mažos drėgmės oda jaučia tempimo jausmą ir tampa dehidratuota, nes sausas oras iš jos sugeria drėgmę. Jeigu ši problema nesprendžiama ilgainiui atsiranda odos sutrūkinėjimai ar net žaidelės, tad išmokime kaip tinkamai pasirūpinti savo oda šiuo itin šaltu metu.

 

Vaistas nuo visų problemų - vanduo

Vanduo užpildo odą, skatina kolageno gamybą ir iš mūsų organizmo išvalo toksinus. Jei negeriate rekomenduojamų 2 litrų vandens kiekvieną dieną, jūsų oda ilgainiui bus sausa ir pilkšva. Taip pat padidinsite smulkių raukšlių atsiradimą. Ir nors visi tą puikiai žinome, tačiau vistiek geriame nepakankamai vandens. Kaip sau padėti ? Būkite kūrybingi : užsistatykite priminimus telefone tam tikru dienos metu, nusipirkite naują gertuvę ar pagardinkite vandenį vitaminais.

 

 

Metas oro drėkintuvui

Niekam ne nuostabu, jog esant tokiam orui didiname namų šildymo temperatūrą be sąžinės graužaties, tačiau nors ir jaučiamės šiltai, darome savo odai meškos paslaugą. Tačiau yra išeitis – oro drėkintuvas maksimaliai padidins vandens kiekį jūsų namų ore. Padėkite jį kambaryje, kuriame praleidžiate daugiausiai laiko, pvz. miegamajame ar poilsio kambaryje. Be to, stenkitės, kad centrinis šildymas būtų žemoje ar vidutinėje temperatūroje, kad oras netaptų per sausas.

 

Saugokitės saulės

Nors gali atrodyti, kad saulė išnyko ilgam, visus metus turėtumėte apsaugoti odą nuo kenksmingų UV spindulių - žiema nėra išimtis. Nors žiemą UVB (trumpųjų bangų ultravioletinių) spindulių yra mažiau, UVA (ilgųjų bangų ultravioletinių spindulių) lygis, prasiskverbiantis į giliausius odos sluoksnius, vis tiek yra pakankamai reikšmingas ir gali pakenkti jūsų odai. Jeigu nemėgstate klampių, tepamų kremų nuo saulės, išbandykite purškiamas dulksnas, kurias galite naudoti jau atlikus makiažą.

 

 

Vitaminas C

Nors vitaminas C yra būtinas odos priežiūrai bet kuriuo metų laiku, žiema yra ypač tinkamas laikas įtraukti šį išbandytą ingredientą į savo režimą. Įrodyta, kad vitaminas C stimuliuoja kolageną bei suteikia dregmės. Vitaminas C yra puikus žiemos odos priežiūros ingredientas, nes būtent šiuo metų laiku jo šviesinimo savybės gali būti efektyviausios. Vitamino C serumas naudojamas prieš kremą ryte ir vakare !

 

 

Odos šveitimas

Odos šveitimas turbūt atrodo paskutinis dalykas, apie kurį pagalvojate, kai turite sausą, niežtinčią odą, tačiau odos šveitimas žiemą yra naudingas. Tai ne tik pašalins sausas, negyvas odos ląsteles, bet ir padės atsinaujinti naujoms. Jūsų oda padėkos, kad naudojate natūralius, šveitiklius, tokius kaip skaniai kvepiantis makadamijos aliejus ir avižų MANILLA veido šveitiklis-kaukė.

 

 

>