This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

KAIP PAKOREGUOTI SAVO VEIDO PRIEŽIŪROS RUTINĄ DĖVINT KAUKĘ?

KAIP PAKOREGUOTI SAVO VEIDO PRIEŽIŪROS RUTINĄ DĖVINT KAUKĘ?

Kaukės dėvėjimas turbūt ne vieną privertė pergalvoti savo veido priežiūros rutiną. Veido sausumas ar bėrimai… Puikiai suprantame jus! Modernios problemos reikalauja modernių sprendimų. Dėl to nusprendėme pasidomėti keliais būdais, kurie neleistų odai sausėti ar riebaluotis, tačiau tam teks pakoreguoti savo veido priežiūros rutiną. Šiandien šiais patarimais mielai dalinamės su jumis. 

 

1. Turite rūpintis kaukių hygiena 

Prieš pradėdami kalbėti apie tai, kaip galima pakoreguoti savo veido priežiūros rutiną, labai svarbu pabrėžti, kad vien produktų pakeitimo neužteks. Po kauke lengvai plinta odos bakterijos, kadangi oras mažai cirkuliuoja. Dėl šios priežasties turite nuolat rūpintis kaukių hygiena. 

Medžiagines kaukes labai svarbu skalbti kasdien 40º-60ºC temperatūroje. Tai svarbu darytis ne tik dėl to, kad užkirstume kelią COVID-19 plitimui, bet ir apsaugotume savo odą. Be to, nepamirškite, jog vienkartinės kaukės ir turėtų likti vienkartinėmis. 

 

2. Kasdieninis valymas – veido oda bus labai dėkinga 

Po sunkios dienos nėra nieko geriau nei tas komforto pojūtis kruopščiai nuvalius veido odą. Teisingai parinktas prausiklis gali tapti tikru game changer veido priežiūros rutinoje. Specialistai pataria valyti du kartus per dieną su drugnu vandeniu – veido oda bus labai dėkinga. Jeigu veido oda dėl apsauginės veido kaukės tapo jautri, naudokite švelnų, neputojantį, be pridėtinių kvapiklių prausiklį. Kitu atveju prausiklis gali dar labiau dirginti odą. Jeigu naudojate makiažą, labai naudinga vakarais prausti odą net du kartus. 

3. Nenaudokite švetiklio (arba kuo rečiau)

Jeigu šveitimas yra svarbi jūsų rutinos dalis, turėtumėte to atsisakyti arba rinktis švelnų šveitiklį. Odos barjeras jau ir taip patiria daug streso, tad tolimesnis šveitimas gali tik pabloginti situaciją. 

Salicilio rūgštis valiklyje yra must tokiomis sąlygomis, kadangi stabdo aknės bakterijų plėtimasi. Aišku, būkite atsargūs, kadangi tai stipri rūgštis, galinti sukelti dirginimą. Jei naudojate vitaminą C, AHA, retinoidus – tokių aktyviųjų medžiagų naudojimą šiek tiek pristabdykite. Odai susitvarkius šiuos produktus vėl galite pradėti naudoti.

 

4. Prioritetizuokite odos drėkinimą

Net jei ir nenaudojate makiažo, drėkinimas yra labai svarbus siekiant sumažinti kaukės sukeltą sausumą. Odos drėkinimas yra raktas į komfortą, kuris skatina žaizdų gijimą bei odos ląstelių atsinaujinimą. Rinkitės produktus, kurių sudėtyje gausu tokių ingredientų kaip gliukonolaktonas, pantenolis, keramidai, glicerinas, niacinamidas.

 

5. Makiažo pagrindas – tik lengvos tekstūros 

Turbūt dauguma pasakys, jog nešiojant kaukes naudoti makiažo pagrindo nereikėtų, juk vis tiek pusė veido uždengiame. Žinoma, galite jo ir nenaudoti, tačiau jeigu norisi, reikėtų rinktis daug lengvesnės tekstūros, drėkinantį produktą, o paakių zoną bei spuogelius maskuoti maskuokliu. Makiažo pagrindas neturėtų apkrauti odos, taigi rinkitės tik lengvos tekstūros produktą.

 

 

Kiekvieno oda į kaukę gali reaguoti skirtingai, tad turite rūpintis ja ir koreguokite veido priežiūros rutiną pagal savo odos tipą bei jos poreikius. Tikėkimės kaukes kuo greičiau galėsime padėti į šalį, tačiau dabar stenkimės kuo tiksliau pakoreguoti veido priežiūros rutiną. 

>