This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

Kaip paruošti savo spintą pavasario sezonui?

Kaip paruošti savo spintą pavasario sezonui?

Pavasario sezono pradžia yra neabejotinai geriausias laikas atnaujinti ir iš gilaus žiemos miego pabudinti ne tik mus supančią aplinką, bet taip pat ir paeksperimentuoti su savo stiliumi. Nors orai vis dar nelepina pavasarišku gaivumu ir atsikratyti šiltomis žieminėmis striukėmis dar neleidžia, tačiau pradėti rūpintis savo pavasario spintos garderobu pats laikas! 

Įkvėpimas

Vienas esminių žingsnių, kurį turite atlikti prieš formuojant naują spintos turinį - paieškokite įkvėpimo ir susidarykite aiškų vizualą, kaip norėtumėte, kad jūsų garderobas atrodytų šį sezoną. Jei mintyse tam vietos neužtenka, pasinaudokite Pinterest ar kitokių internetinių puslapių pagalba ir ten susikurkite savo įkvėpiančių derinių albumą. Jei akį patrauks rūbai, kuriuos tikrai įsivaizduojate dėvint šį sezoną - susidarykite norimų pirkinių sąrašą.

Spintos pertvarka

Tikriausiai daugelis pavasario neįsivaizduoja be generalinio namų tvarkymosi, į kurį beabejo patenka dažnai galvos skausmą kelianti spintos revizija. Kad ir kaip nesinorėtų savo laisvą laiką skirti rūbų lankstymui, tai pats svarbiausias žingsnis ruošiant savo spintos turinį naujam sezonui. Drąsiai atsikratykite tų drabužių, kurių jau kurį laiką nenešiojote, kad ir kaip prisirišę prie jų būtumėt! Vadovaukitės taisykle, kad jei praeitais metais drabužio niekur nepriderinote ir nevilkėjote - su juo laikas atsisveikinti.

Baziniai drabužiai

Susitvarkius spintą ir aiškiai pamačius, kokių ir kiek drabužių joje turite, peržvelkite ar nepasigendate būtinų bazinių drabužių, be kurių sunkiai įsivaizduojate kasdienius derinius. Galbūt spintoje nebeturite neutralių vienspalvių marškinėlių, baltų marškinių ar patogių klasikinių džinsų. Būtent šiems drabužiams ir jų įsigijimui ar atnaujinimui skirkite daugiausiai dėmesio - nuo jų priklausys kasdienių jūsų derinių kokybė.

Tendencijos

Pavasaris be gaivių, pastelinių ar ryškesnių spalvų ir raštų turbūt jau neįsivaizduojamas. Tad įsitikinus, kad turite svarbiausius bazinius drabužius, paįvairinkite juos ryškesniais ir spalvingesniais pirkiniais! Atkreipkite dėmesį į populiariausias sezono spalvas, raštus, apsižvalgykite, kas dedasi parduotuvių vitrinose ir eksperimentuokite su tendencijomis! Leiskite sau įsigyti vieną kitą ryškesnį ir daugiau dėmesio atkreipiantį drabužį, tik nepamirškite, kad tendencijos neturėtų užimti didžiausios jūsų spintos dalies.

Aksesuarai

Į visišką spintos atnaujinimą nepamirškite įtraukti ir aksesuarų. Būtent jie leis be didelių pastangų ir laiko derinius paversti įdomesnius. Jei mėgstate juvelyriką, įsigykite naują porą statement auskarų, jei spintoje pasigendate moteriškų akcentų, išsirinkite patogius aukšakulnius aulinukus storu kulnu, kurie akimirksniu pakeis kiekvieną derinį. Aksesuarai yra itini svarbūs tam, kad derinys atrodytų iki galo išpildytas, tad į naujojo sezono must-have sąrašą įtraukite tik tai, ką žinote, kad tikrai galėsite priderinti prie daugelio spintoje jau esančių drabužių.

>