This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Kaip pasirūpinti savo oda vasarą?

Kaip pasirūpinti savo oda vasarą?

Vasaros laikotarpis kelia be galo daug iššūkių mūsų kūnams - karštis, tiesioginiai saulės spinduliai ir sausas oras tikrai neprisideda prie odos gerovės, ypač veido srityje. Tad kaip gi nuo taip išsiilgtos saulės apsaugoti savo odą? Paprasti penki patarimai jau laukia jūsų!

Mažiau makiažo

Vasara turėtų būti tas laikotarpis, kai visas stipraus maskavimo priemones turėtumėt nustumti į šalį. Karštomis vasaros dienomis leiskite odai kvepuoti - atsisakykite veido makiažo, arba naudokite jo minimaliai, probleminėms vietoms užmaskuoti. Jūsų veido oda jums padėkos!

Lengvi veido kremai

Labai dažnai vasara pamirštama apie odos maitinimą. Atrodo, kad karštomis dienomis riebių kremų ant veido tepti nebesinori. Tačiau sunkius, itin maitinamus kremus, kurie dažniausiai naudojami žiemą, galima pakeisti lengvos konsistencijos serumais ir kremais. Svarbiausia, nepamirškite padėti savo odai kovoti su karščiu ir maitinkite ją kasdien.

Veido dulksna

Ypač karštomis dienomis jūsų odai padės veido dulksnos. Keli lengvi papurškimai ir oda bus akimirksniu sudrėkinta, nesvarbu kur bebūtumėt. Net jei ir esate su makiažu, paprasčiausia vandens dulksna tikrai nepakenks, o maloniai atgaivins! Tad nedidelį buteliuką dulksnos pravartu visuomet turėkite savo rankinėje.

Kremas nuo saulės

Kad ir kaip norėtųsi tobulą vasaros įdegį pasiekti kuo greičiau, nepamirškite kasdien naudoti kremo nuo saulės. Tiesioginiai saulės spinduliai odai yra be galo kenksmingi - ją sausina ir sendina. Tad jei net ir neplanuojat dienos praleisti paplūdimyje, kremo nuo saulės pamiršti nederėtų, ypač veido zonoje.

Vanduo

Ir, žinoma, turbūt dažniausiai kartojama, tačiau viena svarbiausių ir veiksmingiausių odos apsaugos priemonių - vanduo. Vasaros laikotarpiu ypatingai svarbu kasdien išgerti reikiamą kiekį vandens ne tik tam, kad iš kūno pašalintumėte toksinus, bet ir užtikrintumėte gerą odos būklę. Jei dar neturite įpročio gerti pakankamai vandens, nauja stilinga gertuvė taps puikiu motyvatoriumi!

>