This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Kaip apsaugoti savo plaukus šaltuoju metų laikotarpiu?

Kaip apsaugoti savo plaukus šaltuoju metų laikotarpiu?

Šaltuoju metų laiku ypač daug dėmesio skirti reikia ne tik šiltai aprangai, sausėjančiai kūno odai, bet ir mūsų plaukams! Dažnai nepagalvojame, kad būtent plaukams žvarbus oras padaro daugiausiai žalos, tad šiandien papasakosime, kaip be didelių pastangų pasirūpinti savo plaukais žiemos laikotarpiu.

Drėkinimas

Staigus temperatūros šuolis labiausiai šokiruoja mūsų galvos odą, tad išsausėjusi ji ne tik sukelia pleiskanų atsiradimą, bet ir spartina plaukų slinkimą. Kad to išvengtume - būtina drėkinti galvos odą bent vieną kartą per savaitę stipria drėkinamąja kauke. Savo mėgstamiausios kaukės sudėtyje nepamirškite ieškoti ne tik drėkinamųjų produktų, bet ir maitinamųjų. 

Kokybišką kaukę galvos odai nesudėtinga pasidaryti ir namuose, štai keli greiti ir paprasti receptai:Apsauga nuo šalčio

Pats svarbiausias plaukų apsaugos būdas žiemos metu - jų saugojimas nuo tiesioginio kontakto su minusine temperatūra. Tad einant į lauką nemapirškite su savimi pasiimti kepurės arba užsidėti kapišono. Ilgų plaukų savininkėms patariama plaukus laikyti susikišus į vidų, kad plaukų galai taip pat išliktų apsaugoti ir būtų išvengtas jų lūžinėjimas.

Temperatūros kitimas

Staigus temperatūros kitimas ypač šokiruoja mūsų plaukus, tad stenkitės kaip įmanoma rečiau vaikščioti iš šiltos vietos į gryną orą. Taip pat, kad ir kaip norėtųsi namuose temperatūrą išlaikyti kuo šiltesnę, jūsų plaukams bus naudingiau, jei šilumą šiek tiek sumažinsite. Ta pati taisyklė galioja ir duše - nors gilią žiemą ir norisi neišlįsti iš gerokai įkaitusio vandens, tiek jūsų sveikata, tiek plaukai vėliau atsidėkos, jei prausitės po kuo įmanoma šaltesniu vandeniu.

Galvos plovimas

Nors žiemą plaukai yra linkę riebaluotis greičiau, galvą šampūnu plauti stenkitės kuo rečiau. Tai ne tik padės sustabdyti galvos odos sausėjimą, bet ir leis sumažinti nemalonų plaukų elektrinimąsi. Leiskite plaukams pailsėti nuo dažno šampūno naudojimo ir džiovinimo plaukų džiovintuvu. Dažniau susiriškite plaukus į kasą ar kuodą, o išplovus - leiskite išdžiūti savaime.

Produktai

Papildomos plaukų priežiūros priemonės šaltuoju sezonu plaukams tikrai nepakenks. Kiekvieno plaukų plovimo metu nepamirškite naudoti kondicionieriaus - prieš nuplaunant plaukuose laikykite jį kuo įmanoma ilgiau. Taip pat naudokite plaukų kaukes, o prieš išeinant į lauką - plaukų galus patepkite lengvu aliejumi. Jei naudojate įkaitintus plaukų formavimo prietaisus - nepamirškite apsauginių priemonių nuo karščio.

>