This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KAIP RENGIASI PRANCŪZĖS? PRANCŪZIŠKO STILIAUS PATARIMAI

KAIP RENGIASI PRANCŪZĖS? PRANCŪZIŠKO STILIAUS PATARIMAI

Kaip rengiasi prancūzės? Kas tokio paslaptingo sukasi apie šias moteris ir jų paprastą stilių, į kurį atrodo neįdėta pastangų? Kodėl jis mus visus taip žavi? Atsakymai gali būti įvairūs, tačiau niekas nepaneigs, jog prancūzių stilius klasikinis. Jis paprastas ir minimalistiškas, tačiau visada atrodo nepriekaištingai. Pasižiūrėkime, kokie yra prancūziško stiliaus patarimai, kaip jūs galite jais pasinaudoti, sumažinti perkamų drabužių kiekį ir atrodyti puikiai.  

 

MINIMALIZMAS YRA RAKTAS. VISADA

Turbūt įsivaizduojate – klasikiniai marškiniai, aptempti džinsai ir paprasti bateliai – toks būtų klasikinis prancūzių derinys. Jos renkasi neutralių spalvų paletę ir paprastą stilių, kuris atrodo nepriekaištingai. Prancūzės neabejotinai renkasi subtilius derinius, vietoje skandalingų. Išskirtiniai deriniai taip pat yra puikus pasirinkimas, tačiau minimalizmas ir subtilumas visada yra raktas, kadangi atrodo grakščiai.

PRANCŪZĖS TIKRAI NESILANKYS GREITOSIOS MADOS PARDUOTUVĖSE

Jokių logotipų, jokių treninginių kelnių. Ar dar reikėtų kažką pridurti? Žinoma, kartais visos norime apsirengti patogiai, tačiau prancūzių moterų garderobe to tikrai nesutiksite. Jos greičiausiai nesivaikys naujausių tendencijų, o rinksis tai, kas atrodo elegantiškai. Prancūzės tikrai nesilankys greitosios mados parduotuvėse, jos investuos į brangias, tačiau ilgai tarnaujančias prekes. Gerai apgalvotos prekės is the way to go!

 

KIEKVIENA PRANCŪZĖ TURI SAVO SIGNATURE STILIAUS ELEMENTĄ

Caroline de Maigret yra pasakiusi: Tau nereikia daugybės žymių prekės ženklų spintoje. Viskas ko tau reikia yra turėti vieną signature elementą: tokį, su kuriuo jautiesi stipri.

Tai gali būti visiškai bet kas: odinė striukė ar skrybelė. Svarbiausia, kad šis gaminys teiktų pasitikėjimo savimi ir derėtų su viskuo.

PRANCŪZĖS ŽINO SAVO KŪNO TIPĄ – TIK TAIP ŽINO AR GAMINYS TIKRAI TINKA

Prancūzės sako ne viskam, kas netinka jų kūno sudėjimui. Žinoti savo kūno tipą ir tai, kokios spalvos jums tinka labiausiai užtikrins, kad niekada nenusipirksite drabužio, kurio negalėsite nešioti. Kai mylėsite kiekvieną spintos drabužį, nekils pagundų pirkti tų, kurių tikrai nereikia. Skirkite laiko išsiaiškinimui, kas jums tinka labiausiai ir laikykitės to stiliaus. Prancūzės tik taip žino ar gaminys tikrai tinka.

 

GALVOKITE APIE BIG PICTURE

Kaip ir minėjome anksčiau, prancūzės ilgai galvoja prieš pirkdamos. Juk viskas yra ne apie atskirus drabužius, o apie big picture. Kaip jaučiatės su konkrečiu produktu, ar jis jums tinka, ar tinka prie kitų drabužių. Drabužiai neabejotinai gali pridėti pasitikėjimo savimi, tad drąsiai rinkitės tokius drabužius, su kuriais jaučiatės labai gerai. Kai dėvite drabužius, su kuriais tikrai jaučiatės užtikrintai, tai leidžia jūsų vidiniam grožiui sužibėti.

Kad ir kokių stiliaus patarimų gali pažerti prancūzės, tačiau ne viskas juk sukasi tik apie drabužius. Viskas yra apie tai, kaip galvojame apie save, kokias vertybes turime ir nešiojame su savimi kasdien. Stilius yra žinutė, tačiau dar didesnę žinutės dalį siunčia mūsų vidus. Nepamirškite ir to.

>