This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KAIP DERINTI: DARBO APRANGA VASARĄ

KAIP DERINTI: DARBO APRANGA VASARĄ

Ką tik įžengėme į rugpjūtį - vienų šilčiausių metų mėnesių. Tiems, kas vis dar dirba iš namų, tai nėra problema, tačiau tiems, kurie jau sugrįžo darbuotis į ofisus, gali būti kiek sudėtinga - kaip apsirengti taip, kad nebūtų per karšta, bet tuo pačiu - tinkama biurui?

Marškinių stiliaus suknelė + basutės

Lengva medvilninė marškinių stiliaus suknelė yra būtina šią vasarą! Vilkėkite ją ne vien savaitgaliais, bet ir darbe - derinkite ją su basutėmis, lengvais klasikiniais sportbačiais ar net platformomis. 

Juoda suknelė + švarkelis

Kiekviena savo spintoje turime tą klasikinę juodą suknelę, kurią galima vilktis tiek penktadienio vakarui, tiek kasdienos reikalams. Be to, ji puikiai tinka ir darbui - tiesiog pasirink tinkamą suknelės ilgį bei pridėk dailų švarkelį.

Džinsai + švarkelis

Džinsai, ypač šviesesni, tiks puikiai karštai vasaros dienai - tiesa, pagalvok apie švarkelį - vienoms puikiai tiks klasikinis, kitoms - ryškios spalvos ar rašto. 

Palaidinė + lengvos medžiagos kelnės

Lengvos plėvesuojančios medžiagos kelnės yra būtinos vasaros garderobui. Kelnės plius palaidinė ar marškiniai - paprastas būdas daug negalvoti apie kasdienos aprangą, bet vis tiek atrodyti nepriekaištingai.

Sijonas + marškinėliai

Rinkdamiesi darbo derinius nepamirškime ir sijonų! Pasirinkus tinkamą ilgį ir spalvą bei lengvus marškinėlius atrodysite stulbinančiai - o su ta apranga galėsite ir praleisti vakarą mieste.

>