This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KAIP ŠALTUOJU SEZONU IŠLAIKYTI ODĄ SPINDINČIĄ?

KAIP ŠALTUOJU SEZONU IŠLAIKYTI ODĄ SPINDINČIĄ?

Šaltuoju sezonu išlaikyti odą spindinčią ir sudrėkintą yra ypač sunku. Prie geresnės odos būklės neprisideda nei šaltas oras, vėjas. Dar didesnės žalos pridaro sausas ir šildomas patalpų oras. Vis dėlto, jūs tikrai galite atlikti kelis rutinos pakeitimus, kurie leis džiaugtis gražia ir spindinčia oda. Apie juos šiandien ir kviečiame skaityti!

 

Naudokite naktines drėkinamąsias veido kaukes

Visi žinome, jog lakštinės veido kaukės yra must! Vis dėlto, dar didesnį efektą suteiks naktinės veido kaukės, kurias reikėtų laikyti ne 10-20 minučių, o visą naktį. Tokias kaukes galite naudoti net kelis kartus per savaitę. Jūsų oda jums padėkos.

 

 

Naudokite veido aliejus

Įtraukti veido aliejus į veido priežiūros rutina yra naudinga visais metų laikais, bet šaltuoju sezonu tai privaloma! Aliejai padeda išlaikyti odos drėgmę bei išvengti toksinų. Vienas neabejotinai veiksmingiausių aliejų yra erškėtuogių aliejus. Pripildytas antioksidantais, turi raukšlelių susidarymą stabdančių savybių. Be to, puikiai drėkina odą!

 

Net ir žiemą nepamirškite SPF apsaugos!

Net kai minusinė temperatūra, smarkiai pūčia vėjas ir saulės net nematyti, nepamirškite naudoti SPF apsaugą. Kad ir kaip bereikšmiškai tokiu oru tai atrodo, nenaudodami apsaugos, kenkiate savo odai dar labiau. SPF nenaudojimas gali prisidėti prie veido odos sausumo.

 

Į savo odos priežiūros rutiną įtraukite hialurono rūgštį

Hialiurono rūgštis yra vienas pagrindinių ingredientų siekiant sudrėkinti odą. Ši rūgštis pripildo odą bei lygina raukšleles. Įtraukite hialurono rūgštį į savo odos priežiūros rutiną ir pamatysite kaip jūsų oda atgauna taip išsiilgtą drėgmę.

 

Vanduo, vanduo, vanduo!

Puikiai suprantame, kad žiemą gali būti sunku išgerti daug vandens. Tačiau tai ypatingai svarbu! Turite padėti savo odai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Jei sunku gerti šaltą ar kambario temperatūros vandenį, pabandykite gerti šiltą vandenį, įsispauskite šiek tiek citrinos. Tegul vandens stiklinė tampa ritualu sau!

 

 

Išlaikyti odą spindinčią ir sudrėkinta šaltuoju sezonu gali būti tikras iššūkis, tačiau tai tikrai įmanoma! Pasinaudokite mūsų patarimais ir pamatysite kaip oda atsigaus. O gal ir jūs turite patarimų? Pasidalinkite!

>