KAIP SUSIKURTI IR IŠLAIKYTI POZITYVŲ POŽIŪRĮ ŠĮ PAVASARĮ

Šiuo metu pasaulyje - daug negatyvių naujienų ir kartais nepagrįstų baimių. Tačiau gyvenimas nėra vien tai - tai yra ir mūsų gražios akimirkos, ir palaikantys žmonės. Todėl pateikiame penkis būdus, kaip atsiriboti nuo negatyvių žinių ir pradėti skleisti pozityvą.

Garbage in, garbage out

Ši frazė reiškia, kad rezultatas tiesiogiai priklauso nuo tavo įdėtų pastangų. Vadinasi, jeigu iki šiol save maitinai tik negatyvu, nesitikėk, kad jausiesi teigiamai. Todėl pavasaris - puikus metas apžvelgti, kas Tau neša negatyvą. Galbūt tai socialinės medijos, serialai, o galbūt žmonės aplink? Supratusi, kas tai lemia, pradėk to vengti - ir stebėk, kaip keisis tavo požiūris.


Mėgaukis mažais dalykais

Dideli įvykiai, tokie kaip gimtadienis, išleistuvės ar paaukštinimas darbe - ateina per retai. Juk gyvenimas yra pilnas mažų, bet svarbių laimėjimų bei malonumų. Todėl šį pavasarį nepamiršk pasidžiaugti įdomia knyga, geru oru ar skaniu pyragu.

Pakeisk "kodėl" į "kaip"?

Dažnai, patyrus sunkesnę dieną ar didesnę nesėkmę klausiame, kodėl taip nutiko, kodėl būtent man. Pavasaris - puikus laikas tai pakeisti. Vietoj to, kad nuvertiname save nepasisekus, klausk ne kodėl, o kaip? - kaip galėčiau pakeisti savo sprendimą? Ką galėčiau išmokti, kaip tobulėti? Pakeitus savo požiūrį į nesėkmes, visus minusus keis pliusai.

Pajudėk

Sportas - puikus būdas išlaikyti puikią nuotaiką - juk sportuojant į mūsų kraują išsiskiria laimės hormonai. Nesvarbu, ar rinksiesi pratimus namie, ar išbėgsi bėgioti gryname ore - įsijunk energingą muzikos grojaraštį, pasirink patogią aprangą ir - pajudėk!

Susitelk į dabartį

Kalbame ne apie šiandieną, o būtent apie šią sekundę. Galbūt ši diena buvo sunki - bet prisimink - kas yra šiuo momentu, kas yra taip blogai? Pamiršk, kas įvyko prieš porą minučių. Juk svarbiausia tai, kas vyksta dabar. Juk daugiausia negyvo mūsų gyvenime užsilieka nuo įvykių ar baimių, o nukreipusi dėmesį nuo to, kas tai sukelia, susitelkusi į dabartį jausiesi geriau.