This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Kaip susikurti jaukumą Hygge stiliumi?

Kaip susikurti jaukumą Hygge stiliumi?

Kaip susikurti jaukumą aplink save ir savo namus, be abejonės, geriausiai žino danai. Šiam komforto ir geros savijautos konceptui jie turi net atskirą žodį - Hygge. Neveltui kasmet danai pripažįstami kaip viena laimingiausių tautų pasaulyje! Būtent jų įkvėpti šiandien patarsime, kaip be didelių pastangų susikurti tokią jaukumo aurą, kuria užkrėsite ir aplinkinius!

Namai

Didžiausia Hygge esmė - susikurti ir laiką leisti savo komforto zonoje, tad namai čia užima svarbią vietą. Namus jaukumu danai dažniausiai praturtina šiluma alsuojančiomis detalėmis - pledais, pagalvėmis, žvakėmis, neryškiomis šviesomis. O jei namuose turite krosnelę ar židinį - pusė darbo jau atlikta! Svarbiausia, kad namų aplinka sukurtų ramią, atsipalaiduoti leidžiančią atmosferą, tad venkite ryškių šviesų, triukšmo, netvarkos ir bet ko, kas priverstų įsitempti!

Apranga

Bet kam, kas kūną bent kiek varžytų - sakome ne! Vilkėkite tai, su kuo geriausiai jaučiatės namuose - treninginiai rūbai, oversized megztiniai, chalatai, o gal net pižama? Tad džinsus ir kitus standžius, nepatogius rūbus atidėkite į šalį. Kita labai svarbi aprangos detalė - šiltos kojinės. Galbūt tai pora senų, megztų vilnonių kojinių, ar ilgesnis, kelius siekiantis variantas, svarbu, kad būtų šilta!

Veikla

Žvakės uždegtos, kojinės ir pledai jau paruošti - o ką veikti dabar? Užsiimkite mėgiama veikla, kuriai kasdienybėje vietos tiesiog neatrandate. Skaitykite knygas, įsijunkite draugės rekomenduotą serialą, išsitraukite receptų knygą ir pasigaminkite patiekalą, kurio dar niekada nebandėte! Jei nenorite laiko leisti viena, paraginkite draugus užsukti į svečius ir praleiskite jaukų vakarą žaidžiant stalo žaidimus savų žmonių kompanijoje. 

Paskutiniai akcentai

Šilto gėrimo puodelis, patys skaniausi užkandžiai ir knygos - neatskiriamos Hygge detalės. Tačiau prie viso to nepamirškite svarbiausios šios idėjos taisyklės - atsiribokite nuo visų jūsų dėmesį blaškančių technologinių prietaisų. Hygge esmė yra būti čia ir dabar, tad kad ir kaip norėtumėte paimti telefoną į rankas - pailsėkite nuo jo! Taip pat, jei namuose būti pabostų, nedvėjokite ir išeikite į lauką ramiam pasivaikščiojimui, įkvėpkite gryno oro ir atgal parsineškite gerą užtaisą energijos!

 

>