This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KAIP SUSIKURTI KALĖDINĘ NUOTAIKĄ?

KAIP SUSIKURTI KALĖDINĘ NUOTAIKĄ?

Gruodžio pradžia - tai metas, kuomet mintys apie artėjančias šventes galvoje pradeda suktis vis dažniau. Kartais būname taip užsiėmę visu pasiruošimu ir kalėdiniu šurmuliu, jog pamirštame visą džiaugsmą, kuris mus supa prasidėjus šventėms. Tad, kaip pasikelti kalėdinę nuotaiką dalinamės keliais paprastais būdais.

Eglutės puošimas

Tai viena svarbiausių tradicijų per šventes. Susiburkite visa šeima, klausykite kalėdinės muzikos, netgi galite pasigaminti savo papuošimus eglutei! 

Kalėdiniai sausainiai

Na ir kokios šventės be Kalėdomis kvepiančių imbierinių sausainių. Kepti ir marginti sausainius puiki pramoga tiek visai šeimai, tiek artimų draugų kompanijai. Taip pat jie gali būti ir puiki dovana, sausainius galite išmarginti įvairiais piešiniais, kurie gali atspindėti artimųjų mėgstamas veiklas, ar netgi filmus!

Filmų vakaras

Kalėdos neįsivaizduojamos be geriausių kalėdinių filmų. Jaukiam vakarui praleisti su šeima rekomenduojame šiuos klasika tapusius filmus.

  • "Kaip Grinčas Kalėdas vogė"
  • "Haris poteris" - visos dalys
  • "Vienas namuose" - visos dalys
  • "Kalėdų senelio slaptoji tarnyba"

Pramogos lauke

Smagiausia šventinio laikotarpio dalis yra ta, jog visuose miestuose yra išpuoštos gražiausios eglutės, siūlome pasidaryti šeimos išvykas ir aplankyti kiek įmanoma daugiau eglučių. Taip pat aplankyti kalėdinius miestelius, pačiuožinėti ant ledo ir nuvykti į kalėdinius renginius.

>