This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KAIP TINKAMAI PRIŽIŪRĖTI PAPUOŠALUS?

KAIP TINKAMAI PRIŽIŪRĖTI PAPUOŠALUS?

Iš klientų dažnai sulaukiame klausimų, kaip tinkamai prižiūrėti papuošalus. Juk dauguma jų yra auksiniai ar sidabriniai, todėl reikalauja reguliarios priežiūros.  Tinkama aksesuarų priežiūra užtikrins, jog jūsų papuošalai nuolat liks gražūs. Šiandien atsakome į klausimą: kaip tinkamai prižiūrėti papuošalus?

 

KAIP LAIKYTI PAPUOŠALUS?

Lygiai taip pat, kaip saulės spinduliai gali būti pavojingi žmogaus odai, taip pat jie pavojingi ir juvelyrikai. Dėl didelio karščio auksiniai bei sidabriniai papuošalai gali netekti spindesio ir pajuoduoti. Laikykite aksesuarus šaltoje, tamsioje ir sausoje vietoje. Rekomenduojama kiekvieną papuošalą laikyti atskirai sandarioje dėžutėje. Pasistenkite sudėti aksesuarus taip, kad jie vienas su kitu nesiliestų. 

 

KAIP VALYTI PAPUOŠALUS?

Papuošalus reguliariai valykite su minkštu, nebraižančiu audiniu be pūkelių. Taip papuošalai vėl atgaus savo spindėsį. Jeigu reikia, naudokite seną dantų šepetėlį ir švelniai trinkite nešvarumus. Venkite aršių juvelyrikos valiklių, kadangi juose gausu stiprių cheminių medžiagų, kurios laikui bėgant gali pažeisti dirbinius.

Dar vienas patarimas yra naudoti valgomąją sodą! Ji išvalo daug ką, ne išimtis ir sidabras. Iš sodos ir vandens mišinio padarykite tirštos konsistencijos košę – ja, naudodami dantų šepetėlį, šveiskite sidabrinius papuošalus, tada nuplaukite šiltu vandeniu, būtinai nusausinkite. Taip pat galite į trečdalį stiklinės vandens (85 ml) įlašinti 3 lašus citrinų eterinio aliejaus, papuošalus įmerkti į šį tirpalą mažiausiai penkioms minutėms. Vėliau nublizginkite minkštu audiniu.

 

KO DAR NEGALIMA DARYTI?

Nesimaudykite su auksiniais ir sidabriniais papuošalais. Be to, būtinai nusiimkite žiedus, kai plaunatės rankas. Chloras, sūrus vanduo ir natūralaus telkinio vanduo gali pažeisti papuošalus, tad geriau nerizikuokite!

 

Juvelyriniams dirbiniams reikia minimalios, bet reguliarios priežiūros. Kad jie spindėtų lygiai taip, kaip pirkimo dieną, būtina periodiškai juos valyti ir tinkamai laikyti. Nepamirškite jų prižiūrėti ir galėsite nuolat džiaugtis nuostabiais gaminiais!

 

>