This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KAS YRA ROBI AGNES?

KAS YRA ROBI AGNES?

Šiandienos blogo įrašas kiek kitoks - mes kviečiame jus į pasimatymą! Į pasimatymą ne su bet kuo, o su pačia “Robi Agnes” prekinio ženklo įkūrėja Roberta. “Robi Agnes” - tai lietuviškas megztų gaminių prekės ženklas, jau daugelį metų lepinantis savo klientes kokybiškais, jaukiais ir stilingais kūriniais. Tokie “Robi Agnes” produktai kaip “Agnes” kardiganas ar “Luka W” tunika lietuvėms jau puikiai atpažįstami, tačiau ar žinote, kas slepiasi po jais? Kas iškelia produktų vizijas į dienos šviesą ir ant savo pečių neša vieną populiariausių lietuviškų prekinių ženklų? Jei ne - trumpai jus supažindinsime!

 

Kokia moteris slepiasi po “Robi Agnes” pavadinimu? Trumpai apibūdinkite save.

Tvirta ir be galo jautri, linksma ir susirūpinusi, sąmoninga ir vėjavaikiška, priimanti save ir didžiausia pačios saves kritikė, smalsi ir norinti būti tik čia ir dabar, susirūpinusi globaliais dalykais ir besistengianti būti dėmesinga akimirkai, mišką vadinanti savo tikraisiais namais ir mylinti miestą. Visokia ir įvairi!

 

Papasakokite, kaip atrodo įprasta Robi Agnes darbo diena.

Tipiškai: rytinis kavos puodelis, darbas prie kompiuterių, daug pokalbių, aptarimų, diskusijų, susitikimai, bendravimas su klientėmis, dažnai atsineštiniai pietūs (nes taip sveikiau ir skaniau!)

Iš kur semiatės įkvėpimo kūrybinei veiklai?

Manau, kad kūryba – tik iš pertekliaus. Psichinės, emocinės ir fizinės energijos pertekliaus. O jos pasipildau iš gamtos, jos kaitos. Bendravimo su žmonėmis: artimaisiais, naujai sutiktais, ROBI AGNES klientėmis. Judėjimo, sporto. Poilsio ir kelionių. Mažų, gražių dalykų, nutinkančių kasdienybėje.

 

Ar valdant prekinį ženklą lieka laiko sau? Kaip užtikrinate, kad darbų įkarštyje napamirštumėte dėmesio skirti asmeniniam gyvenimui?

Stengiuosi, pavyksta, bet tikrai “nuslystu” :) Turiu būti nuolatos “įjungus” išorinį stebėtoją, kuris neleistų įsisukti į begalinį ir nesibaigiantį darbų, reikalų ir rūpesčių ratą! Stengiuosi pagauti momentą, kai tai jau vyksta ir sustabdyti tą ratą. Sąmoningai renkuosi ilgus ir lėtus rytus, kai galiu pamedituoti. Mažiausiai tris kartus per savaitę vidurdienį važiuoju pasportuoti. Jeigu pietauju ne studijoje, stengiuosi tai daryti su draugais, artimais žmonėm.

Ateities vizijos - kaip įsivaizduojate save ir savo prekinį ženklą po 10 metų?

Labai sunku pateikti tokią tolimą viziją taip greitai besikeičiančiame pasaulyje. Ambicijos užkariauti pasaulį neturiu, bet turiu ambiciją kurti kuo tvaresnį santykį tiek su savo gaminamu daiktu, tiek su žmogum, kuris jį perka.

Rytas ar vakaras?

Rytas

Filmas ar knyga?

Vienareikšmiškai knyga

Miestas ar gamta?

Gamta!!

Vintažiniai ar nauji rūbai?

Tie, kuriuos turiu :)

Džinsas ar oda?

Džinsas

 

Auksas ar sidabras?

Auksas

Kelnės ar sijonas?

Kelnės

Raštai ar spalvos?

Spalvos

Šunys ar katės?

Katės

Pavasaris ar ruduo?

Pavasaris

Nuotraukos: ROBI AGNES

>