This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

KETURI SVARBIAUSI ŠIO RUDENS SEZONO AKSESUARAI

KETURI SVARBIAUSI ŠIO RUDENS SEZONO AKSESUARAI

Ruduo yra pats tinkamiausias metas eksperimentuoti ir žaisti su įvairaus tipo aksesuarais. Nuo galvos aksesuarų iki avalynės - prie šiltų oversizinių paltų tiks praktiškai viskas. Tačiau šiandien kalbame apie tuos aksesuarus, kurie būtent šį sezoną atsidūrė madingiausiųjų sąraše.

Vintažiniai lankeliai

Viena populiariausių tendencijų šį rudenį - vintažiniai lankeliai. Ne vieną merginą gatvėje jau galite pastebėti pasipuošusią gana grubiais, tačiau tuo pat metu dailiai atrodančiais plaukų lankeliais. Rinkitės iš skirtingų spalvų, medžiagų, raštų, perlais papuoštų, ar minimalistinių dizainų.

Sunki juvelyrika

Rudenį puošiamės ne tik sunkesniais rūbais, bet ir juvelyrika. Nors smulki juvelyrika iš mados niekada neišeis, šį sezoną savo kolekciją papildykite ir labiau iššaukiančiais modeliais. Stambūs ir grubūs kaklo papuošaliai ypač gerai atrodys su megztukais aukštu kaklu!

Kaubojiški batai

Jau vasarą paplitę kaubojiško stiliaus batai tokie pat populiarūs išlieka ir šį sezoną. Nors iš pradžių gali pasirodyti, kad tokio stiliaus batus prisijaukinti nėra paprasta, iš tiesų juos lengvai priderinsite prie savo jau turimų drabužių. Jie puikiai tiks tiek prie vintažinių džinsų, tiek prie laisvos suknelės ar sijono. 

Didelės rankinės

Nors ant rudens mados savaičių podiumų buvo pabrėžiamos mažos rankinės, gatvės stilius ir praktiškumas diktuoja priešingas tendencijas. Prie rudeniškos aprangos visuomet priderinsite didesnį, talpesnį rankinės modelį, o ypač stilingai šį sezoną atrodo rankinės, pritaikytos neštis parankėje.

>