This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

KETURI ŽINGSNIAI TVARESNIO GYVENIMO LINK

KETURI ŽINGSNIAI TVARESNIO GYVENIMO LINK

Pasakyk NE plastikinėms gėrimų taroms ir šiaudeliams

Nors labai patogu nueiti į kavinę, užsisakyti kavos į vienkartinį puodelį, kavinėje šaltą gėrimą gerti su šiaudeliu ar užsukus į parduotuvę daug negalvodama griebti vandens buteliuką, bet tokie vienkartiniai veiksmai daro daug žalos gamtai. Ar žinojai, kad šiaudeliai sunyksta per 200 metų, vienkartiniai kavos puodeliai negali būti perdirbami dėl nedidelio kiekio plastiko (nors didžiąją dalį sudaro popierius), o panaudoti buteliukai gulės dar 400 metų? Įsigyk daugkartinę gertuvę, termosą bei stiklinius ar metalinius šiaudelius - gamta tau atsidėkos.

Pakeisk maišelius (arba jų nebenaudok)

Paprasti parduotuvės maišeliai suyra per šimtmečius, o namie jau kaupiasi krūvos. Kodėl nepakeitus jo į daugkartinius medžiaginius maišelius? Sutaupysi vietos, o užtenka tik įsimesti vieną į rankinę. Tas pats galioja ir vaisiams bei daržovėms. Šiuo metu parduotuvėse daug specialiai skirtų vaisiams ir daržovėms, be to, ne visada mums jų reikia - todėl patariame vaisiams, kurie yra švarūs, maišelio net nenaudoti.


Pasigamink grožio produktus pati

Internete - pilna receptų, skirtų mūsų grožiui - bei gamtos saugojimui. Ar žinai, kad namie gali pasigaminti ne tik kremą ar veido kaukę, bet ir.. dantų pastą ar šampūną? Viskas bus pagaminta tik iš produktų, kuriuos tu žinai - jokios nereikalingų chemikalų ar konservantų! O jeigu reikia įkvėpimo, apie namines kaukės neseniai rašėme čia.

Žinok, ką perki

Šiuo metu pasaulyje dominuoja “Fast fashion”. Parduotuvės visur bei jose rasi viską, tačiau taip skatinamas vartotojiškumas, o prekės pagamintos fabrikuose, mažai apmokamų darbuotojų, o kartais net ir pažeidžiant darbuotojų teises! Todėl skatiname rinktis produktus iš mažesnių mados ženklų, taip pat atkreipti dėmesį, ar produktas pagamintas iš natūralesnių, perdirbamų medžiagų, ar jo pagaminimas nekenkia Žemei. Juk saugoti gamtą - madinga.>