This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KNYGOS, KURIAS TURI PERSKAITYTI KIEKVIENA ,,GIRLBOSS'' !

KNYGOS, KURIAS TURI PERSKAITYTI KIEKVIENA ,,GIRLBOSS'' !

Kovas - skirtas moterims ! Mes gyvename tokiame amžiuje, kai moterims atsiveria vis daugiau kelių ir atsiranda vis daugiau galimybių siekti sėkmės. Nesvarbu, ar jūs norite įkurti savo verslą, ar jau esate įmonės vadovė, o galbūt ką tik baigėte universitetą ir dar ieškote savęs, pristatome knygas, kurias verta perskaityti visoms sėkmingoms moterims, siekiančioms išnaudoti savo potencialą ir visapusiškai tobulinti asmenybę. Griebkite puodelį kavos ir pasinerkite į užburiančias moterų istorijas !

 

 

1. You are a badass

Meskite abejones į šalį ir pasiruoškite būti įkvėpta gaivios bei juokingos istorijos, kaip tapti badass darbe bei šeimoje. Ko išmoksite perskaitę šią šmaikščią, vienu kitu keiksmažodžiu pagardintą savigalbos knygą? Visų pirma suprasite, kaip atpažinti ir įveikti įsitikinimus, kurie žlugdo svajones. Antra, išmoksite susikurti tokį gyvenimą, kokio visada norėjote. Ir ne kada nors vėliau, o DABAR. Ir, po galais, pagaliau užsidirbsite pinigų. Tiek daug, kiek net nesvajojote!

 

 

2. In the company of women

Ši knyga susideda iš daugiau nei 100 įvairių interviu su moterimis, kurios pateikia savo gyvenimo anekdotus apie tai, kaip jos priėmė kūrybiškumą, įveikė sunkumus ir žengė savo pirmus, kaip verslininkės, žingsnus. Šią knygą, sukurtą „Design * Sponge“ įkūrėjo, galima laikyti kavos staliuko pagrindine knyga, joje aptariami visi gyvenimo pakeleiviai, pradedant žiniasklaidos titanais,keramikais ir  baigiant tatuiruočių meistrais bei architektais. Tai puikus skaitalas, jei turite kūrybingą verlą ir jums reikia naujos įkvėpimo dozės.

 

 

3. I am Malala

Pati jauniausia kandidatė, laimėjusi Nobelio taikos premiją, 15-metė Malala Yousafzai gyveno Pakistane ir kovojo už mergaičių teisę į mokslą, vieną dieną Talibanas šovė jai į galvą, kai ji važiavo mokykliniu autobusu namo. Nuo tada Malala tapo visuotine mergaičių teisės į švietimą šalininke, taikaus protesto simboliu, ji pradėjo Malalos fondą, kuris finansavo švietimo programas mergaitėms Sirijoje. Puiki knyga, jei norite būti įkvėpta, siekti didesnio tikslo darbe ar tiesiog prisidėti prie teisingumo pasaulyje.

 

4. Bad girls through history

Ann Shen blogos mergaitės per žmonijos istoriją yra „blogos geriausia šio žodžio prasme“. Šioje knygoje aptiksite šimtus moterų-revoliucianierių istorijų bei nuostabių iliustracijų. Kiekvienas puslapis atskleidžia skirtingų laikmečių ir sričių moterų sėkmės istorijas. Ši knyga yra beprotiškai įkvėpianti bei estetiška. Puikus skaitinys, jei Ieškote šaunaus ir įkvepiančio skaitalo apie moteris, kurios atrado savo kelią.

 

5. #GIRLBOSS

‘’Girlboss“ yra šmaikšti šiuolaikinės mados verslininkės, pradėjusios pardavinėti senovinius drabužius „eBay“, biografija. Ji niekuomet nebuvo tipiška vadovė, bet kaip tik dėl to ją aplankė stulbinama sėkmė. Kaip jai tai pavyko? Kokių savybių reikia, norint nuo nulio sukurti klestintį verslą, jei neturi nei pinigų, nei rėmėjų? Atsakymas paprastas – reikia būti jauna bose (#Girlboss), ir Sophia Amoruso savo knygoje atskleidžia, kaip ja tapti. Patikėk, tai nepaprastai įtaigi ir įkvepianti sėkmės istorija. 

 

>