This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

KOKIA SPALVA JUMS LABIAUSIAI TINKA?

KOKIA SPALVA JUMS LABIAUSIAI TINKA?

Kalbant apie tai, kokia spalva jums labiausiai tinka, svarbu rasti tinkamą atspalvį. Pasak ekspertų, galite dėvėti beveik bet kokią spalvą, tačiau vieta (kaip ir kur ir kaip dėvite) kartu su tiksliu atspalviu yra tikra gudrybė.  Nors istoriškai tamsesnės spalvos buvo laikomos liekninančiomis, jos taip pat gali būti gana varginančios. Tuo tarpu „per šviesi" spalva pabalins Jūsų veido odą.

 

Kuo tamsesnės jūsų akys, plaukai ir oda, tuo drąsiau galite rinktis ryškias, gilesnes spalvas.

Kuo šviesesnė jūsų natūrali odos, plaukų, akių spalva, drąsiai rinkitės pastelines spalvas.

Žinodami, kuriai spalvų šeimai priklausote, galite tiksliai išsiaiškinti, kurie atspalviai Jus labiausiai tinka. Dėvėdami vieną iš „savo“ spalvų Jūsų veido oda švytės, o Jūsų plaukai ir akys taps labiau išryškinti. Jei labai norite išlaikyti visus savo juodus drabužius, įneškite spalvų ir ryškumo per spalvingus šalikus ar ryškius spalvingus papuošalus. Šie spalvingi aksesuarai turėtų tapti esminiais garderobo elementais.

 

 

Jei norite išsiaiškinti, kurios spalvos labiausia Jums tinka, reiktų atlikti spalvų analizę, nes pagal ją nustatoma, kokios drabužių spalvos ir kokie makiažo atspalviai dera prie žmogaus odos, akių, plaukų spalvos. Analizuojant spalvą reikia atsižvelgti į dvi sritis – pagrindinį odos atspalvį ir bendrą spalvą. Jūsų pagrindinis odos tonas bus šiltas arba vėsus. Norint lengvai ir greitai išsiaiškinti, kokios spalvos Jums tiks labiausiai, rekomenduojame atlikti greitą testą, kurį rasite čia: https://bit.ly/3IXVb7E

 

>