This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Lietingos dienos įvaizdžių must-haves

Lietingos dienos įvaizdžių must-haves

Kad ir kaip vasarą norėtųsi į lauką išbėgti vilkint tik lengvą suknelę ir įsispirti į ploniausias basutes, reikia pagalvoti ir apie neretai užklumpantį lietų. Gyvenant tokiame klimate, kur netikėtas ir visai neprognozuotas lietus vasarą jau nieko nenustebins, siūlome atkreipti dėmesį į tai, ko reikia, kad tinkamai pasiruoštumėte bet kuriai lietingai dienai.

Lietpaltis

Žinoma, pats akivaizdžiausias ir svarbiausias lietingo oro akcentas - aukštos kokybės lietpaltis. Renkantis savo modelį, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, iš kokios medžiagos jis yra pagamintas ir ar netrukdys šiltu ir tuo pat metu drėgnu oru jūsų kūnui kvepuoti. Taip pat atsižvelkite ir į tai, ar patogu lietpaltį būtų nešiotis kartu su savimi - ar įmanoma jį sulankstyti taip kompaktiškai ir lengvai, kad galėtumėte paprasčiausiai įsimesti jį į savo rankinę.

Neperšlampami batai

Gera ir patogi avalynė taip pat yra kone didžiausias prioritetas lietingu oru. Svarbu, kad ji būtų pakankamai tvari ir apsaugotu jus nuo bet kokios drėgmės. Tam nebūtina pirkti ar kartu nešiotis aukštų guminių batų - net ir paprasčiausi vasariniai sportbačiai gali būti neperšlampami, tik išsirinkite sau tinkamą modelį!

Neperšlampama kuprinė/rankinė

Renkantis savo svajonių rankinę ar kuprinę taip pat būtina atkreipti dėmesį ir į tai, ar jos medžiaga praleis vandenį ar ne. Nuolatos kintant orų prognozėms ir lietui užklumpant netikėtai, pravartu būtų savo daiktus laikyti tokiame krepšyje, dėl kurio vėliau netektų nerimauti. Investuokite į tokį pirkinį, kuris puikiai tarnaus tiek karštą vasaros dieną, tiek užklupus netikėtiems krituliams.

Plonos kelnės

Jei numanote, jog artimiausiu metu turėtų pasirodyti lietus - venkite taip mėgiamų džinsų ar storo audinio kelnių. Sudrėkusios jos ne tik vers jus jaustis nepatogiai, bet ir praeis be galo daug laiko, kol jos pakankamai išdžius. Tad visuomet stenkitės rinktis plono, lengvo audinio kelnes ar sijonus, kurie sušlapus nesukels tiek diskomforto.

Plaukų segtukai

Plaukų segtukas - tai vienas iš tų lietingos dienos must-have aksesuarų, apie kurį ko gero dažnai nepagalvojate, tačiau pasirūpinus juo visuomet jausitės geriau. Nėra nieko blogiau, nei susiruošus kažkur išvykti, tenka lietuje sugadinti savo šukuoseną. Tad tam, kad šlapi plaukai nesugadintų jūsų įvaizdžio visai likusiai dienai - lyjant lietui susekite juos segtuku. Vėliau juos išleidus ne tik nereikės tvarkytis su nuo gumyčių paliktomis nuspaustomis linijomis, bet ir išvengsite visiško jų susivėlimo.

>