This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

MADINGIAUSI KELNIŲ MODELIAI ŠĮ RUDENĮ

MADINGIAUSI KELNIŲ MODELIAI ŠĮ RUDENĮ

Kelnės - tai puikus būdas atrodyti stilingai ir patraukliai bei jaustis šiltai ir jaukiai tuo pačiu metu, ypač kai artėja šaltasis sezonas. Parduotuvėse, šiuo metu, galima rasti įvairaus stiliaus kelnių – nuo ​​plačių palazzo iki siaurų, nuo ilgiausių kelnių, dengiančių batų ir kulnus, iki stilingų 7/8 ilgio. Tai ką rinktis, jei nori atrodyti madingai?

ODINĖS, AKSOMINĖS, VELVETINĖS KELNĖS

YPAČ madingos šį sezoną - odinės bei zomšinės kelnės. Jas papildo veliūriniai modeliai ir išskirtinės aksominės, dažniausiai laisvo kirpimo kelnės. Bet kurios iš šių kelnių atrodo prabangiai, ypač jei jos nėra klasikinės juodos ir pilkos spalvos atspalvių. Tendencija – rudi, garstyčių, mėlyni, raudoni atspalviai, būdingi tiek aksominiams modeliams, tiek odinėms kelnėms.  

 

 

KARGO KELNĖS

Naršydami „TikTok“ ir „Instagram“ nesunku pastebėti, kaip visiems patinka šis kelnių modelis. Ir ne tik jaunos žvaigždės laikosi šios tendencijos – dizaineriai taip pat! Atrodo, šį rudenį vienos trokštamiausių kelnių tapo - cargo! 

 

 

MEGZTOS KELNĖS

Bet kuri moteris labai patogiai jaučiasi su laisvomis, megztomis kelnėmis. Šiuo metu ypač populiarūs mezginiai, o tokio stiliaus kelnes labai lengva derinti su švarku ir aukštakulniais batais. Ne tik patogu, bet ir stilinga, o geriausias, kad šios kelnės puikiai tiks kasdienai – namuose ar pasivaikščiojimams.

 

>