This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

MADINGIAUSIOS 2021 METŲ RANKINĖS

MADINGIAUSIOS 2021 METŲ RANKINĖS

Jei esate dideli svajotojai, kaip mes, paruošėte ilgą naujųjų metų rezoliucijų sąrašą. Nesvarbu, ar planuojate siekti karjeros augimo, susirasti naujų draugų ar būti sveikiausia savo versija, žinome, kad be tobulos rankinės niekur nedingsite. Visi žinome seną taisyklę, jog rankinės ir avalynė – investicija visam gyvenimui. Tačiau madingiausios rankinės keičiasi kiekvieną sezoną, tad kaip neapsigauti ir pasirinkti ilgaamžę bei stilingą rankinę? Paruošėme Jums madingiausių 2021 metų rankinių penktuką, kuris užkariaus fashionist‘ų spintas.

 

 

1.  BOTEGA VENETTA ''JODIE''

Niekas nepaprieštaraus, jog šis prekės ženklas šiuo metu ant bangos ir jis nesiruošia niekur trauktis ! Vienas populiariausių modelių šiais metais žada būti – Jodie bag. Tai puikus laisvalaikio krepšys, kuris puikiai tiks tiek prie džinsų, tiek prie aukštakulnių. Nors rankinė atrodo nedidelė, tačiau puikiai sutalpins visus būtiniausius daiktus, kaip telefonas, piniginė ar kortelių dėklas. Mados namai siūlo platų šios rankinės spalvų pasirinkimą, tačiau jeigu ieškote klasikinkio varianto patariame pasilikti prie ramesnių žemės spalvų.

 

 

 

2.  PRADA ''CLEO''

Devintojo dešimtmečio įkvėptas „Prada Cleo“ krepšys buvo pristatytas gruodžio pradžioje ir jau yra pasirengęs būti 2021 m. ''It bag''. Galime nuraminti, jog šis modelis nėra trumpalaikis mados klyksmas, jis subtilus ir klasikinis, tad tikrai vertas investicijos ! Modelis jau užkariavo Instagram‘ą bei mados ikonų spintas !

 

 

3. JACQUEMUS ''LA CHIQUITO''

Mini krepšiai yra karščiausia pastarųjų kelerių metų tendencija. Siluetas, žinoma, nėra naujiena, tačiau jis buvo atnaujintas „Instagram“ erai. Jacquemus „Le Chiquito“, kuris pasirodė 2017 žaibiškai užkariavo fashionist’ų spintas ir iš karto tapo tokiu dideliu mados klyksmu, kad mes vis dar laikome jį vienu geidžiamiausiu dizainerių krepšių 2021 m.

 

4. GUCCI ''JACKIE''

Žymiausias „Gucci“ krepšys patobulintas, kad puikiai atitiktų 2021 m. planus. Mylimas mados ikonos ir pirmosios ledi Jackie O, šis naujas krepšys yra prabangos ir klasikos įsikūnijimas, kuris nepalieka abejingų. Gucci grįžtą į žaidimą!

 

 

5. NECKLACE BAG

Nors kaip jau minėjome pastaruoju metu karaliauja mini rankinės, šį sezoną dizaineriai taip pat ėmėsi naujo požiūrio į mini tendenciją ir sukūrė rankinę-vėrinį. Nuo „Max Mara“ iki „Chanel“ galima pamatyti šią drąsos reikalaujančią tendenciją. Tačiau, kad ir kaip žaismingai ar išradingai ši tendencija atrodo, manome, jog tai trumpalaikis trend’as nei ilgaamžė investicija, tad geriau palikime šiuos papuošalus fashion’istoms !

 

>