This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

-20% OFF OF ALL PRODUCTS WITH CODE: CHRISTMAS

MADOS TENDENCIJOS, KURIAS PAMATYSITE 2022

MADOS TENDENCIJOS, KURIAS PAMATYSITE 2022

Kiti metai bus itin įvairūs ir įdomūs mados pasaulyje, nes mes visi esame kažkur tarp namuose nešiojamų poilsio drabužių ir pilno vakarėlio režimo. Toje sankryžoje reikia tiek ryškios, tiek reiveriškos išvaizdos, taip pat komforto ir didelių siluetų drabužių, o vakare atsirastų atletiškas stilius, kuris pabrėžtų visą figūrą. Taigi, kiti metai bus apie drąsius, išsiskiriančius ir ryškius rūbus sukuriančius pasitikėjimo jausmą. 

 

Katės tipo kostiumai

Katės kostiumas – viena netikėčiausių metų tendencijų. Galbūt gėlėti kostiumai mažiau bus madingi, tačiau paprastos juodos aptemtos kelnės ir juodas paprastas viršus bus MUST HAVE! Jau garsenybės, kaip Kim Kardashian porą kartų buvo apsivilkusi katės kostumus. 

 

Liemenėlė vietoj viršaus

 

Nepriklausomai nuo to, ar biuro kasdienybė dabartinėje darbovietėje tampa labai laisvesnė, ar esate pasiruošę papuošti kostiumą vakaro metu, liemenėlės viršutinė dalis yra geriausias būdas įpūsti šiek tiek modernumo į jūsų pritaikytus drabužius. Išbandykite jį su dideliais kostiumais, pavyzdžiui, kaip Emily Ratajkowski padarė.

 

Žemo liemens kelnės

 

Atkreipkit dėmesį, kad kelnės žemu liemeniu nebus tokios pačios, kaip nešiodavom prieš dešimt ar daugiau metų... Kelnės išliks plačios ir laisvos. 

 

"Darbo" batai

Tokie batai yra puikus duetas su laisvais ir plačiais rūbais arba su sijonais!

 

Reiverio stilius

Na, po pasaulinės pandemijos ir nuobodaus sedėjimo namuose metas šėlsmui ir parodyti žmonėms įdomesnį apsirengimą.

 

Mini sijonai

 Taip taip, ilgiems sijonams nesakykit dar ne, bet prisiminkit kokius trumpus sijonus turit!

 

Ryškūs rankinukai

Kuo ryškesnė tuo geriau, tegul visas dėmesys atitenka rankinukams! 

 

Blizgūs rūbai

2022-ieji – tai spindesys. Nuo suknelių su blizgučiais iki žvilgančių mini sijonų – šio sezono garderobo asortimentui norėsite suteikti visą blizgesį.

 

Skaidrūs drabužiai

 Tokiems rūbams itin daug pasitikėjo reikia, bet kuo toliau tuo labiau jie populiarės.

 

Įvairūs iškarpymai

Tai gali būti kelnių iškarpymai, sijono ar viršutinės dalies, tačiau tokius rūbus pradėsit matyti beveik visose rūbų parduotuvėse. 

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

 

 

 

 

 

 

>