This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

IT'S BLACK FRIDAY! USE CODE: BLACKFRIDAY20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Mes sakome TAIP pižamos stiliaus rūbams! 😍👘

Mes sakome TAIP pižamos stiliaus rūbams! 😍👘

Tikriausiai ne kartą girdėjote, kad visų stilistų ir fashionistųmėgstamiausias metų laikas - ruduo. Rudenį į mados sostinės grįžta mados savaitės, o kartu su jomis ir mados mylėtojai. Pripažinkime, jų outfit’as tikrai priverčia įsižioti, nes kažkaip jie misija neįmanoma, paverčia misija įmanoma: iš pirmo žvilgsnio sunkiai suderinamų audinių, raštų ir siluetų jie sugeba sukurti tikrą šedevrą ir patraukti žinomų mados žurnalų fotografų akį.

Mūsų dėmesį sukaustė vieną labai ryškėjanti mados sostinėse tendencija - pižamos, o kad būtų aiškiau pižamos stiliaus drabužiai,  kurie į mados pasaulį jau atkeliavo vėlyvą pavasarį ir sėkmingai dominuoja iki dabar. Kiekvienas dieviname pirkti mielas pižamas, naktinius ar chalatus, tačiau dažniausiai juos perkame saldaus miego tikslams. Vis gi trumpam reikėtų pamiršti jaukų miegamojo outfit'ą ir patikėti mumis, jog pižamos miesto gatvėse taip pat atrodo pritrenkiamai! Kas kada galėjo pagalvoti, kad dėvėdami pižamos stiliaus rūbus žengsime mados sostinių gatvėmis, eisime į ofisus ir vakarėlius? Mados industrija tiesiog dega šia tendencija, įvairios drabužių ar prabangių mados namų kompanijos savo kolekcijoms kuria skirtingus pižamų įvaizdžius, bando sužaisti naudodami įvarius raštus - nuo smulkiausių iki stambiausių gėlių, horizontalias ar vertikalias linijas, pastelines arba ryškias spalvas, audinius (šilkas, medvilnė, poliesteris) ir modelius (bando neatitrūkti nuo klasikinės pižamos formos suteikdami keletą žavių akcentų arba semiasi įkvėpimo iš rytų kultūros sukurdami kimonotipo kostiumėlį).

Pižamos stiliaus rūbai mados pasaulyje plinta sparčiai, todėl kviečiame Jūs į kelionę pasižvalgyti po įvairių mados sostinių gatvės stilių. Šiandien norime įkvėpti ir paskatinti įtraukti šį malonų akiai drabužį ir į savo garderobą. Nesibaiminkite, nes tikrai neatrodysite kaip tiesiai iš lovos, priešingai atrodysite kaip ką tik nužengusį nuo podiumo ar atskubėjus iš aukštosios mados fotosesijos.

Nuotraukos: Pinterest

>