Minimalistinis stilius - kaip pasiekti?

Šiandien kalbėsime apie tai, kaip bent viena koja priartėti prie minimalistio stiliaus. Pateikiame svarbiausias detales apie tai, koks spintos turinys reikalingas šiam stiliui pasiekti, kokie yra pagrindiniai jo elementai ir į ką gi svarbiausia atkreipti dėmesį!

Kokybė prieš kiekybę

Svarbiausia minimalistinio stiliaus idėja - dėmesį atkreipti į kokybę, o ne į kiekybę. Minimalistinės spintos turinys turėtų susidėti iš tokių rūbų, kurių kokybė leistų juos devėti ne vieną sezoną. Į rūbus žiūrėkite kaip į investiciją - geriau kartą nusipirkti brangesnį, tačiau aukštos kokybės drabužį, kuris tarnaus ilgą laiką, nei “taupyti” ir pinigus leisti pigios gamybos produkcijai, susidėvinčiai jau po kelių skelbimų.

Tvirti pagrindai

Siekiant minimalistinio stiliaus, niekaip neapsieisite be pagrindinių įvaizdžio basic’ų. Tai tokie aprangos elementai, be kurių nepastatytumėte nei vieno norimo derinio - vienspalviai marškinėliai, klasikinės juodos kelnės, balti marškiniai, pora klasikinių džinsų. Į visus šiuos elementus taip pat rekomenduojame investuoti, kadangi juos galėsite devėti ir kaip pagrindą įvaizdžiui sukurti, ir kaip svarbiausias aprangos detales.

Vienspalviai rūbai

Nepaslaptis, jog minimalistiniame stiliuje ryškių spalvų ir įvairiausių raštų nesutiksite. Dažniausiai švariam, tvarkingam, nepakrautam įvaizdžiui sukurti naudojamos bazinės spalvos - balta, juoda, pilka, su žemiškų tonų priemaišomis. Tokia spalvų gama leidža be vargo suderinti kiekvieną spintoje esantį rūbą.

 

Įvairūs siluetai

Kadangi su raštais ir spalvomis minimalistinis stilius neeksperimentuoja, tam, kad nepasidarytų nuobodu, visada turėsite vietos žaisti su rūbų kirpimais ir siluetais. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip rūbas krenta, kokias linijas pabrėžia, o kokias kaip tik paslėpia. Nepabijokite ir į savo spintos turinį įtraukite įdomesnio kirpimo kūrinių!

 

Aksesuarai 

Minimalistiniai aksesuarai yra tai, kas suteiks progą kiekvienam jūsų įvaizdžiui kažkuo išsiskirti. Vietoje to, kad aprangoje bandytumėte suderinti kelis aksesuarus iškart, geriau pasirinkite vieną, dizainu ar medžiaga išsiskiriančia detalę, į kurią bus atkreiptas visas dėmesys.