This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

MUST-HAVE PAVASARIO SEZONO AKSESUARAI

MUST-HAVE PAVASARIO SEZONO AKSESUARAI

Aksesuarai - pats paprasčiausias ir greičiausias būdas siekiant pagyvinti kasdienius įvaizdžius. Užtenka spintoje turėti vieną kitą išskirtinę rankinę, batus ar akinius nuo saulės ir tai yra viskas, ko reikia, kad akimirksniu išsiskirtumėt iš minios. Jei šį sezoną dar nespėjote įsigyti akį traukiančio aksesuaro, patariame peržvelgti šio pavasario tendencijų sąrašą!

Plaukų segtukai

Visiškas šio sezono aksesuarų hitas - plaukų segtukai. Tiek į palaidus, tiek į surištus plaukus pabandykite įsegti porą ar net daugiau senai nenaudotų plaukų segtukų. Spalvų, raštų ir dizainų pasirinkimas parduotuvėse be galo didelis, tad šį aksesuarą būtinai įsitraukite į savo must-have sąrašą!

Skarelės

Skarelės ir vėl grįžta į populiariausiųjų sąrašą! Nesvarbu, ar rišitės jas ant galvos, ar įpinsite į plaukus, ar pritvirtinsite prie rankinės, bet kokių raštų ir spalvų skarelės šį pavasarį bus dažnai pastebimos.

Rankinė - diržas

Tam, kad šiek tiek atsitrauktume nuo masiškai papiltusių bum bags, šį sezoną jas keisime į panašaus tipo, tačiau daug elegantiškesnes rankines - diržus. Derinant jas tiek prie klasikinių prailgintų švarkų, tiek prie paprastų vienspalvių marškinėlių ne tik pagyvinsite aprangą, bet ir pabrėšite liemenį. 

Masyvūs akiniai

Akiniai nuo saulės bet kuriuo sezonu išlieka vienas populiariausių aksesuarų, tad šį sezoną ypatingai atkreipkite dėmesį į didelius, veidą dengančius modelius. Kampuotus cat-eye ar siaurus mini akinius nuo saulės teks trumpam atidėti į šalį.

Galvos juostos

Šį sezoną mados savaitėse buvo ypač pastebimos įvairių tipų galvos juostos, plaukų lankeliai. Tiek Milane, tiek Niujorke podiumu žengę modeliai dažniausiai ant galvos turėjo vieną iš šių aksesuarų. Jei naujo galvos papuošalo įsigyti nesinori, tam puikiai patarnaus aukščiau minėta skarelių tendencija!

Natūralios rankinės

Be ekologinių, tvarios mados tendencijų šis pavasaris taip pat neapsieis, ypač ryškiai gamtos tausojimo žinutė bus matoma sezono rankinių modeliuose. Kuo natūralesnės medžiagos ar gaminimo būdo rankinę su savimi nešiositės - tuo geriau! Išsitraukite senai nešiotas pintines ar nertas rankines, tikrai rasite būdą, kaip jas prikelti šiam sezonui.

 

>