This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

MUST-HAVES RUDENS/ŽIEMOS SEZONUI

MUST-HAVES RUDENS/ŽIEMOS SEZONUI

Brrrrrr, lauke pradeda darytis šalta! Vis dažniau dairausi į šiltesnius drabužius ir galvoju, kuo papildyti spintą šį sezoną. Norisi, kad būtų ne tik šilta, bet ir stilinga, todėl sudariau šio rudens must-have sąrašą, į kurį įtraukiau bazinius drabužius, kuriuos bus lengva derinti tiek tarpusavyje, tiek jau su spintoje esančiais drabužiais. Atrodykim šį rudenį puikiai, be didelių pastangų!

 

VIENSPALVIAI GOLFAI

Golfas! Puikiai atrodo po švarku, paltu ar netgi vienas. Puikiai išryškina pasirinktus aksesuarus – ypač kaklo. Puikiai tinka tiek į darbą, tiek susitikimui su draugais ar pasivaikščiojimui lauke. Jei dar neturi, būtinai įsigyk!

 

 

MEGZTINIAI

Tikriausiai svarbiausias šio sąrašo drabužis – šiltas megztinis. Nedvejok ir investuok į geros kokybės ir sudėties, oversize tipo, žemiškų atspalvių megztuką – vilkėti jį galėsi ne vieną sezoną!

 

 

TAMSIAI MĖLYNI DŽINSAI

Spintoje privalu turėti gerą ir patogią tamsiai mėlynų džinsų porą, o ypač žiemos sezonu! Taip nesunkiai įneši šiek tiek spalvų į savo įvaizdį ir juos nesunkiai priderinsi prie bet kokios aprangos.

 

 

PALTAS

Kokybiškas paltas yra vienas iš svarbiausių akcentų spintoje. Su tinkamu paltu bus lengva pasiekti tiek elegantišką, tiek sportišką įvaizdį. Žinoma, šaltajam sezonui rinkis ilgą ir šiltą paltą.

 

 

>