MŪSŲ MĖGSTAMIAUSIOS GROŽIO TENDENCIJOS

Žengiant koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis, negalime neskirti dėmesio ir grožio sričiai. Tad atrinkome ir į vieną straipsnį sudėjome tiek šių, tiek praėjusių metų mėgstamiausias mūsų grožio tendencijas, kurios, tikime, įkvėps jus paįvairinti savo kasdienį įvaizdį! 

Švytinti oda

Kad ir kaip dievintume nepriekaištingus full-face makiažo įvaizdžius, vis dėlto, natūralumas nugali. Žavimės natūralia, švytinčia oda, alsuojančia lengvumu ir paprastumu. Jei savaime oda nėra linkusi švytėti, toks įvaizdis gali būti lengvai pasiekiamas keliomis makiažo priemonėmis. Siūlome į savo makiažo rutiną įtraukti skystą ar pieštukinio tipo highliterį, kuris ant odos atrodo natūraliausiai. Neperkraukite veido dirbtinu blizgėjimu, tik paryškinkite tai, ką jau naturaliai turite!

Kirpčiukai

Kirpčiukai grįžta! Tvarkingi, trumpi, ilgi ar pašiaušti - nesvarbu, viskas šiuo metu yra ant bangos, ir tikime, kad taip išliks dar kurį laiką. Žinome, kad atėjus pavasariui dažnai kyla noras pakeisti savo šukuoseną, tad tai puiki proga duoti šansą senai nematytiems kirpčiukams!

Vešlūs antakiai

Viena tendencija, kuri jau kurį laiką vyrauja tiek gatvėse, tiek paskutiniuose madų šou - vešlūs antakiai. Ir mes tuo labai džiaugiamės! Tobulus, instagraminius antakius keičiame į šiek tiek netvarkingų, bet natūralių antakių įvaizdį. Pamirškite vargą, bandant pieštuku nusipiešti identiškus antakių linkius, viskas, ko dabar tereikia, tai antakių gelis. Tam, kad pašukuotumėte antakių plaukus ir išlaikytumėte juos norimoje padėtyje visą dieną, naudokite bespalvį gelį, o jiems paryškinti ir pastorinti naudokite gelį su spalva, atitinkantį jūsų plaukų šaknis.

Ryškūs akių pravedimai

Jei savo makiažo įvaizdyje pasigendate šiek tiek spalvos - akių pravedimas yra puikus problemos sprendimas. Vietoje sunkaus juodo pravedimo rinkitės kažką ryškaus, nuo neoninės geltonos iki prigesintos violetinės! Taip pat pravedimą galite rinktis ir pagal savo akių spalvą - melsvas akis paryškins tiek šiltos, šampaninės spalvos, tiek mėlyni atspalviai, o rudoms akims įspūdingiausiai atrodys žali pravedimai. Dar vienas pliusas, kodėl turėtumėte išbandyti ryškius akių pravedimus - jais daug lengviau naudotis nei įprastomis juodomis spalvomis. Rankai sudrebėjus klaidos nėra taip aiškiai matomos, o ir pataisyti nuklydimą daug lengviau!

Ryškios lūpos

Jei siekiate dar ryškesnio įvaizdžio ir tik spalvoto akių pravedimo nepakanka, visuomet dėmesį galite atkreipti į lūpas. Ypač moderniai ir stilingai makiažas atrodys tada, kai veido makiažą paliksite labai natūralų, galbūt akių ir veido bruožų net neryškinsite, o ryškiai padažysite tik lūpas. Tradiciniam sunkiam įvaizdžiui rinkitės prisirpusios raudonos spalvos lūpdažį, o ekstremalų makiažą pasieksite naudojant visą likusią vaivorykštės spalvų gamą.