This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Namų interjero tendencijos 2019

Namų interjero tendencijos 2019

Naujųjų metų tendencijos vyrauja ne tik mados srityje - kasmet naujai diktuojamas stiliaus taisykles pastebėti galima ir intejero dizaine. Jei norite, kad Jūsų namai atitiktų karščiausias metų tendencijas, peržvelkite šį sąrašą ir bent vieną punktą įtraukite į savo namų aplinką. Pažadame - neliksite nusivylę!

Maišyti metalai

Jei anksčiau negalėdavote pagalvoti apie sidabrą ir auksą vienoje vietoje - metas šį požiūrį kardinaliai pakeisti! Šį sezoną ypač dominuos skirtingų metalų kombinacijos. Vienoje patalpoje žaiskite tiek su sidabro, tiek su žalvario, tiek su juodojo metalo elementais, visa tai kambariui suteiks ne tik urbanistinio įvaizdžio detalių, bet taip pat į erdvę įpins daugiau atspalvių.

Ekologinis dizainas

Ekologija ir tvarumas šiais metais intejero tendencijose atsilieps taip pat garsiai, kaip ir madoje. Namuose madinga tai, kas yra pagaminta gamtai nekenkiančiu būdų, iš tvarių, ilgai tarnaujančių ekologinių medžiagų. Tad į savo namus įsileisdami kuo daugiau gamtos elementų (medžio, akmens, molio, lino), rankų darbo, ne tik tausosite planetą, bet tai darysite madingai.

Žaluma

Kalbant apie gamtą ir natūralumą - žaluma vis dar išliks populiariausiųjų sąraše. Nors beveik kiekvienų namų interjere iki šiol atsirasdavo vietos vienam kitam augalui, šiais metais jie bus ypač vertinami. Taip siekiama išlaikyti ir kalbėti gamtos tvarumo ir puoselėjimo tema, į kasdienį žmonių gyvenimą įnešti daugiau pozityvios energijos, natūralumo ir lengvumo pojūtį. 

Menas - daugiau yra daugiau

Jei iki šiol namus puošėte tik minimalistiniais, skandinaviško stiliaus paveikslais ar nuotraukomis, savo akiratį teks šiek tiek praplėsti. Jau ilgai karaliavęs paprastumas vietą užleidžia visiškai priešingybei - ekspresionizmui, modernizmui ir kitoms XIX a. Meno srovėms. Kuo daugiau skirtingų, išraisškingų meno stilių įtrauksite į namų dekorą - tuo geriau. 

Velvetas

Velvetas namų dizaino detalėse išliks toks pat madingas, kaip ir praeitais metais. Velvetinės svetainės sofos, valgomojo kėdės, užuolaidos, velvetiniai patalynės komplektai - viskas tiks populiariausioms metų tendencijoms palaikyti. Taip pat drąsiai eksperimentuokite ir su velveto spalvomis - kuo stipresnę, gyvesnę spalvą pasirinksite, tuo labiau medžiagos savitumas bus pastebimas.

>