This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Namų interjero tendencijos | Vasara’19

Namų interjero tendencijos | Vasara’19

Naujausias sezonų tendencijas sekame ne tik mados pasaulyje, bet sujomis koja kojon žengiam ir namų dekoro srityje! Tad šiandienos įrašą skiriame detalėms, kurios Jūsų namus šį vasaros sezoną padės paversti pačiais madingiausiais.

Maišyti raštai

Šį sezoną į savo namus nepabijokite įnešti kuo daugiau skirtingų raštų. Pamirškite perdėtą perfekcionizmą - skirtingi kilimų, pagalvių ir baldų raštai į namus įneš šiek tiek žaismingo chaoso, kuris neįprastai derės kartu. Tą patį principą galima naudoti ne tik su skirtingais raštais, bet ir su skirtingomis tekstūromis!

Prigesinti geltoni tonai

Prigesinta geltona spalva užima garbingąją pirmąją vietą vasaros sezono namų interjero paletėje. Nuo pačių masyviausių baldų iki smulkiausių dekoro akcentų - viską šią vasarą galite gražinti garstyčias primenančia spalva. 

Keramika

Rankų darbo elementai, kaip ir madoje, taip ir namų interjere, šį sezoną bus ypač populiarūs. Didžiausias dėmesys dekoro atžvilgiu bus telkiamas į keramiką. Tad visos keramikinės dekoracijos, indų rinkiniai ir vazos bei vazonai bus labai vertinami. Grįžtant prie pirmosios tendencijos, keramikiniai akcentai atrodys dar įspūdingiau, jei jų raštai bent šiek tiek skirsis!

Medžio akcentai

Natūralumas taip pat puikuojasi interjero tendencijų sąrašo viršuje, tad dažnai sutinkami medžio akcentai vis dar išliks dėmesio centre. Besirinkdami savo svajonių baldus, atkreipkite dėmesį į patvarius ąžuolinius, eglinius, net ir bambukinius baldus. Taip pat medieną akcentuokite ir mažesnėse detalėse - paveikslų rėmuose ar serviravimo induose.

Žaluma

Kaip ir pavasarį, taip ir šį sezoną žaluma namų aplinkoje bus ypač svarbi. Išlaikant gamtos tausojimo, ekologiško gyvenimo ir vartojimo mažinimo temą, įvairi augalija bus pats geriausias dekoro variantas, lengvai priderinamas prie bet kokio interjero stiliaus. 

>