This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

NAUJŲJŲ METŲ VAKARO DERINIŲ IDĖJOS

NAUJŲJŲ METŲ VAKARO DERINIŲ IDĖJOS

2020 buvo tikrai sunkūs metai visiems. Dar šiek tiek susitelkimo ir vėl galėsime triukšmauti, rėkauti ir apsikabinti! Tačiau tai nereiškia, jog naujų metų išvakarėse negalime pasipuošti ir pasitikti metus su gera ir pozityvia nuotaika. Šiandien jums pristatome kelias naujųjų metų derinių idėjas!

 

VIENOS MINUTĖS DERINYS

Vienos minutės derinys – kiekvienos fashionist‘os svajonė. Kaip tai padaryti? Viskas labai paprasta, apsivilkite kombinezoną! Toks derinys visiškai nereikalauja pastangų, o atrodysite tikrai nepriekaištingai. Tik viena minutė ir jūs jau pasiruošę. Prie kombinezono priderinkite skoningus aksesuarus bei elegantišką diržą. Namie tikrai niekas neteis, jei jūsų kojas puoš ne aukštakulniai, o patogios šlepetės. 

BLIZGUS IR SPINDINTIS DERINYS

Neleiskite chaotiškai 2020 metų energijai pritemdyti ryškią jūsų šviesą. Priešingai, apsivilkite ryškiausius turimus drabužius ir pasitikite naujus metus su pasitikėjimu ir azartu! 2021 pradėkite su blizgiu ir spindinčiu deriniu. Spindesys nuo galvos iki pirštų galiukų tikrai pakels nuotaiką ir nuteiks optimistiškai! 

PŪSTAS DERINYS

Pats geriausias dalykas sutikti 2021 namuose yra tai, jog čia nėra jokių taisyklių! Priimkite save ir leiskite sau atsiskleisti. Išdrįskite pasipuošti pūstu deriniu. Pūstas sijonas ir rankovės puikiai paįvairins naujametinį derinį. Tegul jūsų apranga būna tokia kaprizingą, kaip ir visi praėję metai. Nėra geresnio laiko kaip dabar!

 

LAISVALAIKIO DERINYS 

Kad ir kaip bebūtų, turbūt daugelis vis tiek praleisime šventę įsisupę į pačius patogiausius drabužius. Įsipatoginkite ir leiskite sau sutikti naujus metus su laisvalaikio kostiumėliu. Tegul geriausias tokio derinio aksesuaras būna– maistas į namus ir (nealkoholinis) šampanas!

 

O kaip 2021 metus sutiksite jūs? Ką vilkėsite? Pasidalinkite! Mums visiems įdomu išgirsti ir sužinoti. Linkime jums gražių ir ramių 2021 metų!

>