This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

NEAPSIRIBOJAME VIEN SAVO SPINTA: KAIP PRIDERINTI VYRIŠKUS DRABUŽIUS?

NEAPSIRIBOJAME VIEN SAVO SPINTA: KAIP PRIDERINTI VYRIŠKUS DRABUŽIUS?

Turbūt niekas nepaneigs, jog vien moterų skyriumi nereikia apsiriboti. Lygiai taip pat nereikia apsiriboti ir vien savo spinta! Dienomis, “kai nėra ką apsirengti“, pagalvokite ir apie vyriškus drabužius, su kuriais galite atrasti visiškai naujų derinių. Šiandien kviečiame skaityti apie tai, kaip priderinti vyriškus drabužius. 

 

KĄ GALITE PASISKOLINTI IŠ VYRŲ SPINTOS?

 

1. ŠVARKAS

Vyriškas oversized švarkas yra MUST. Be to, yra begalės būdų kaip jį devėti. Jau ne kartą apie tai, kaip priderinti švarką kalbėjome. Su oversized švarku galima padaryti tiek daug.

Apsijuoskite diržą, užsidėkite chunky batus, masyvius papuošalus – galimybių itin daug!

2. VYRIŠKI MARŠKINIAI

Vyriški marškiniai yra underrated, su jais galite sukurti itin gražių derinių. Pagrindinė taisyklė derinant tokius marškinius – nepamiršti moteriškų papuošalų ir aksesuarų.

Prie tokių marškinių puikiai derės skarelės ar ryškesnis lūpdažis. Tokiais akcentais pabrėšite savo moteriškumą.

 

3. VYRIŠKI FLANNEL MARŠKINIAI

Vyriški flannel marškiniai turi tiek daug galimybių! Galite sukišti juos į džinsus, sloksniuoti ar susirišti mazgeliu priekyje. Kiekvienų flannel marškinių stilius yra kitoks, tačiau jie visi yra vienodai stilingi.

Jei rinksitės apkritusius marškinius, tokiu atveju rinkitės aptemtas kelnes. Tokius marškinius galite devėti ir kaip suknelę. 

 

PAGRINDINĖS TAISYKLĖS DĖVINT VYRIŠKUS DRABUŽIUS

 

1. BALANSAS

Balansuokite tarp oversized ir labai aptemtų drabužių. Be to, stenkitės išlaikyti balansą, kai derinate skirtingus stilius. 

2. SLUOKSNIAVIMAS

Dėl to, kad vyriški drabužiai bus oversized, sluoksniuoti būtina! Sluoksniavimas suteiks deriniui ryškumo ir suteiks iliuziją, jog įdėjote labai daug pastangu, net jei iš tiesų negalvodama pasirinkote kelis vyriškus drabužius.

3. MOTERIŠKOS DETALĖS

Atsverti vyrišką drabužio kirpimą galima priderinus moteriškus aksesuarus, tokius, kaip skarelės, masyvūs papuošalai ar lūpdažis.

 

Nebijokite eksperimentuoti ir neapsiribokite vien moterų skyriumi! Vyriški drabužiai gali tapti puikiu akcentu, su jais galite sukurti ypatingų derinių. Tereikia tik pasitelkti šiek tiek fantazijos!

>