This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

-20% OFF OF ALL PRODUCTS WITH CODE: CHRISTMAS

Džinsas: kaip įtraukti į savo aprangą?

Džinsas: kaip įtraukti į savo aprangą?

Šiandien kalbame apie tai, kaip įtraukti ir apragoje priderinti nemirštančią stiliaus klasiką - džinsą. Jei tikro, tvirto džinso savo spintoje pasigendate ir nežinote, kaip jį pritaikyti šiam sezonui - turime jums daug įkvėpimo!

Platėjantys džinsai

Įprastus siaurėjančius džinsus kol kas teks nustumti į šalį. Dabar pats geriausias metas grįžti prie seno, platėjančio kirpimo džinsų stiliaus. Nesvarbu ar tai bus trumpi, kapri tipo džinsai, ar ilgas, beveik žemę liečiantis modelis. Liemens aukštį, spalvos toną, džinso apdorojimo būdą rinkitės pagal savo skonį, svarbu, kad jaustumėtes gerai!

Džinsiniai sijonai

Dar viena tendencija, vis sparčiau sugrįžtanti į šiandienos gatvės stilių - džinsiniai sijonai. Ypatingai ant kūno atrodo ilgesni, žemiau kelių krentantys sijonai, su eile sagų priekyje. Tačiau niekada nesuklysite pasirinkę standartinį, trumpą sijono variantą. Jį kasdienai priderinsite prie sportinių batelių, o vakariniam įvaizdžiui rinkitės aukštakulnius.

Oversized švarkeliai

Oversized tipo švarkeliai yra ko gero lengviausias būdas be didelių pastangų į savo aprangą įtraukti džinsą. Tai vienas iš tų must-have drabužių, kuris turėtų atsidurti kiekvienoje spintoje kaip vienas iš bazinių elementų. Su juo pasieksite ir gyvą, aštrų gatvės stilių, ir klasikinį, į 70-uosius atsigręžiantį įvaizdį.

Džinsas ant džinso

Vienas iš išskirtinesnių šios tendencijos derinimo būdų - džinsą devėti su džinsu. Taip, kuo daugiau džinso aprangoje - tuo geriau! Prie savo mėgstamiausios džinsų poros nebijokite užsimesti jau aptarto džinsinio švarkelio, marškinių, ar tiesiog įsigyti džinsinį kombinezoną.

Juodas džinsas

Nepamirškite, kad džinsui pabodus, visuomet galite rinktis ir kitą džinso spalvą. Lygiai taip pat gerai visi viršuje išvardinti drabužiai atrodys juos pakeitus į juodą džinsą. Tačiau nepraleiskite progos ir eksperimentuoti - skirtingas džinso spalvas ir kirpimus maišykite tarpusavyje!

>