This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

NIUJORKO MADOS SAVAITĖ: GATVĖS STILIUS

NIUJORKO MADOS SAVAITĖ: GATVĖS STILIUS

Mados pasaulį ir vėl drebina įsibegėjęs mados savaičių maratonas. Nors šiandien visas dėmesys nukreiptas į Londoną ir ten vykstančius pristatymus, pakalbėkime apie ką tik praūžusią Niujorko mados savaitę ir tai, kas vyko jos gatvėse. Kad ir koks nepriekaištingas bebūtų Tom Ford 90-ųjų įkvėptas šou, kad ir kaip nustebino netikėtai artistiška Rodarte kolekcija ar Marc Jacobs vakarinės suknelės, svarbiausias sezono tendencijas vis dėlto galėjome išvysti gatvėse. Ten, kur be perstojo dirba fotografai, bandantys užfiksuoti pačius įspūdingiausius mados pasaulio atstovų derinius. Štai, kokios tendencijos gatvės stiliuje vyravo 2019 Rudens/Žiemos Niujorko mados savaitėje.

Sendinta oda

Viena populiariausių tendencijų, vyravusių Niujorko gatvėse - sendintos odos akcentai. Kad ir kaip nebūdinga tai būtų Niujorko stiliui, vis dėlto gatves užplūdo senai nematytas vintažas! Rudi natūralios odos atspalviai buvo lengvai pastebimi tiek viršutiniuose rūbuose, tiek aksesuaruose. 

Neoninės detalės

Tendencija, jau spėjusi pasirodyti greitosios mados parduotuvių lentynose, taip pat buvo pastebima ir mados savaitėje. Aiškiai pastebimi ryškūs neoniniai akcentai pagyvino ne vieną derinį - dažniausiai akcentai buvo pastebimi po viršutiniais drabužiais, o drąsesniuose įvaizdžiuose vyravo neoniniai sportiniai pufferiai.

Ryškūs paltai

Be ryškių spalvų neapsieita ir šį sezoną - ypač dažnai gatvėse pastebimi buvo ryškūs rudeniški paltai. Nuo akį traukiančios turkio spalvos iki neoninės geltonos - kuo ryškesnis paltas, tuo daugiau šansų, kad būsi užfiksuotas mados fotografų objektyvų.

Monochromija

Kol vienos mados diktatorės siekė dėmesį atkreipti ryškių spalvų gama, kitos, atvirkščiai - akis į save traukė monochrominiais įvaizdžiais. Vienos spalvos kombinacijos nuo galvos iki kojų puošė  švelnias, prislopintas spalvas pasirinkusias moteris. Ir visos jos atrodė velniškai gerai!

Pastelinės spalvos

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant pavasariui, neišsiverčiame be pastelinių spalvų. Lengvi, švelnūs tonai derinti tiek kostiumėlių kombinacijose, tiek prancūziško stiliaus paltuose, gatvėse kalbėjo apie iš po žiemos išsiilgtą šilumą ir jau viena koja įžengė į pavasarinį stilių.

NUOTRAUKOS - JEREMY KANG/FASHIONISTA

 

>