This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

ODOS PRIEŽIŪROS POKYČIAI VASARĄ

ODOS PRIEŽIŪROS POKYČIAI VASARĄ

 

Kai pagalvojate apie savo odą vasaros metu, turbūt įsivaizduojate, kad ji yra įdegusi, lygi ir švytinti, tačiau realybė gali būti kiek kitokia, kai kovojate su saulės nudegimo ir ankstyvo senėjimo rizika dėl saulėtų oro sąlygų. Galbūt atrodo, kad turite visiškai pakeisti savo žiemos odos priežiūros rutiną ir įsigyti daugybę naujų produktų, kad išspręstumėte problemas, su kuriomis dabar susiduriate. Pasak dermatologų, jei gerai savo odą prižiūrėjote žiemos metu, atėjus vasarai, neprireiks drastiškų pokyčių, tačiau yra keli dalykai, kuriuos būtina prisiminti. Dalinamės su jumis be galo svarbiais patarimais, kaip išlaikyti nepriekaištingą odą net ir karščiausiomis dienomis.

 

1. Maži pokyčiai jūsų rutinoje

Kaip ir vasarą nedėvėtumėte žieminių drabužių, taip ir odos priežiūros produktus turėtumėte pasirinkti atitinkamai karštojo sezono metui. Jei žiemą savo odai naudojote itin kreminės konsistencijos drėkinamuosius kremus, kad apsaugoti odą nuo atšiauraus žiemos klimato, dabar galite sugrįžti prie lengvesnių drėkiklių ir prausiklių.

 

 

2. SPF SPF SPF!

Saulės UV-A ir UV-B spinduliai yra labai kenksmingi mūsų taip puoselėjamai odai. Nors saulės suteiktas bronzinis įdegis sukelia trumpalaikį džiaugsmą, tačiau laikui bėgant žalingi saulės spinduliai gali paspartinti ankstyvą senėjimą, pigmentines dėmes, bei paskatinti raukšlių atsiradimą. Geras apsauginis kremas nuo saulės su SPF 30-50 yra gyvybiškai svarbus vasaros mėnesiams visiems odos tipams, net jei dažniausiai būnate uždarose patalpose. Jei einate maudytis, siūlome kremą nuo saulės tepti kelis kartus per dieną.

 

3. Dėmesys antioksidantams

Absoliučiai privalomas ingredientas vasarai yra aukštos kokybės antioksidantas (turintis vitamino C arba polifenolių). Antioksidantus rekomenduojama naudoti ištisus metus, nes tai taip pat padeda apsisaugoti nuo kitų oksidacinio streso formų, tokių kaip oro tarša. Be to, šis ingridientas skatina kolageno gamybą bei slopina melaniną, kad sumažėtų netolygaus odos atspalvio ir hiperpigmentacijos atsiradimas.

 

4. Nepamirškite akių, lūpų ir pėdų

Visada dėvėkite akinius nuo saulės, kad apsaugotumėte akis nuo kenksmingų saulės spindulių. Naudokite drėkinamąjį paakių gelį ir lūpų balzamą su SPF po lūpų dažais. Naudokite druskos pagrindo šveitiklį kojoms, tam, kad pašalinti negyvos odos sluoksnį. Ant kojų taip pat tepkite apsauginį kremą nuo saulės ir drėkinamąjį kremą, ypač jei dėvite atvirus sandalus.

 

5. Minimalus makiažas

Vasarą patartina naudoti kuo mažiau makiažo. Esant kaitrios saulės atokaitoje, geriausiai tinka natūrali išvaizda. Rinkitės minimalų veido makiažą, kad oda galėtų geriau kvėpuoti. Drėgmė ir šiluma slopina odos gebėjimą kvėpuoti, tad reiktų vengti sunkaus makiažo pagrindo, ypač kai yra tiek puikių alternatyvų -  drėkinamąsis kremas su atspalviu, BB bei CC kremai.

 

>