This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

ODOS PRIEŽIŪROS TENDENCIJOS 2021

ODOS PRIEŽIŪROS TENDENCIJOS 2021

Pastarieji metai buvo išties tikrų pokyčių metai. Mes pakeitėme savo darbo dienos rutiną, apsipirkimo būdus, bendravimą su bičiuliais perkėlėme į virtualią erdvę, o taip pat pasikeitė ir požiūris į odos priežiūrą. Dažniausiai „Zoom“ skambučiams skyrėme daugiau laiko nei aktyviam laisvalaikiui, o kaukes dėvėjome daugiau nei makiažą. Dėl pasaulinės pandemijos grožio pramonėje įvyko keletas esminių pokyčių. Žmonių dėmesys nukrypo nuo makiažo prie odos priežiūros, buvo eksperimentuota su daugeliu namų procedūrų ir augalinių ingredientų. Dalinamės odos priežiūros tendencijomis, kurios 2021 metais tampa vis labiau populiarios.

 

SPA namų sąlygomis

Praėjusiais metais dauguma iš mūsų buvo įstrigę namuose, neturėdami galimybės lankytis salonuose ir SPA centruose. Daugybė savo oda besirūpiančių žmonių rinkosi produktus, kurie leido namuose sukurti panašią į SPA patirtį, tuo pačiu suteikdami profesionalaus lygio rezultatus. Vienas šių produktų - lakštinės kaukės. Iki šiol daugelis naudojo lakštines kaukes tik kartą per savaitę ar rečiau, tačiau pastebima tendencija lakštines kaukes naudoti kartą per dieną. Reguliarus šių kaukių naudojimas odai gali būti begalo naudingas. Pagalvokite apie tai, kaip apie tikslinę odos priežiūros procedūrą ir paklauskite savęs: ko dabar reikia jūsų odai? Tada pasirinkite lakštinę kaukę, kurioje yra ingredientų, kurie padės išspręsti tą odos priežiūros problemą.

Švari sudėtis

Prekės ženklai tampa vis skaidresni apie jų produktų sudedamąsias dalis ir jų kilmę. Švaraus grožio tendencija yra atsakas į klientus, kurie reikalauja žinoti, ką jie deda ant savo veido. Į populiarumo viršūnę kopia priemonės, kuriose nėra alkoholio, silikonų, kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, o visi jų ingredientai parenkami atsižvelgiant į biologinį suderinamumą. Švarios sudėties nauda mūsų odai - sumažinta dirginimo, paraudimo ir jautrumo rizika, sustiprinkitas imunitetas (sveika oda yra tiesiogiai susijusi su sveika imunine sistema) bei apsaugota endokrininė sistema.

Treniruotė veido raumenims

Kadangi savo vonios kambarius jau pavertėme į mini SPA investuodami į naujas priemones, kad išlaikytume sveiką spindesį, atėjo laikas suteikti sau taip išsiilgtą veido masažą namuose. Novatoriškas odos priežiūros sprendimas - veido masažuokliai. Tai iš esmės yra jūsų rankose dirbanti masažuotoja, pašalinanti įtampą aplink veidą ir net gi dekoltė. Priemonės kaip „gua sha“, laikoma namuose esančiu grožio ritualu, dar labiau išryškinančiu veido bruožus. Veido masažuokliai pagerina kraujotaką, kad padeda pasišalinti susikaupusiems toksinams, sumažina patinimą, stangrina ir skaistina odą, o svarbiausia - suaktyvina jūsų pasirinkto odos priežiūros produkto skverbimąsi, kad oda gautų visas optimalias medžiagas.

 

Oda lyg medus

Tikėtina, kad Korėjos grožio tendencijos jau padarė didelę įtaką jūsų grožio rutinai, net jei nespėjote to pastebėti. Visų pamėgtos lakštinės kaukės ir BB kremas, be kurio iš esmės negalime gyventi, visa tai prasidėjo kaip Korėjos grožio (paprastai žinomos kaip „K-beauty“) tendencijos. Dėka šių odos priežiūros inovatorių, turime ir dar vieną tendenciją, pavadinimu „Honey skin“. Tai nereiškia, kad nuo šiol tepsime veidus medumi, kurį dedame į arbatą. Iš tikrųjų viskas yra dėl odos, panašios į medų, tai yra putlios, itin pridrėkintos ir švytinčios. Nuostabiausia tai, kad šiam efektui pasiekti nereikia daug pastangų, viskas, ko reikia, yra drėkinančių ir skaistinančių produktų derinys.

Tvarus grožis nesitraukia

Grožio tvarumas tampa vis svarbesniu prioritetu vartotojams visame pasaulyje, nes daugelis renkasi pirkti mažiau plastikinių gaminių ir tikisi, kad prekės ženklai padarys savo gaminius tvaresnius - tai vienas iš pandemijos padarinių, privertusių žmones sunerimti dėl mūsų planetos gerovės. Šie lūkesčiai verčia grožio prekių ženklus ieškoti naujų tvarių naujovių, tokių kaip daugkartinio naudojimo ar pakartotinai užpildomos pakuotės, lengvai perdirbami ar net kompostuojami įpakavimo sprendimai.

 

Puikiai žinome, kaip nelengva yra atrasti sau idealiai tinkančias veido priemones, ypač kai nuolatos keičiasi grožio tendencijos, o produktų pasiūla auga nesustabdomai. Atsižvelgdami į tai skelbiame - 20% nuolaidą visoms grožio priemonėms su kodu : GLOW20, šis pasiūlymas tęsiasi iki gegužės 25 dienos pabaigos !

>