This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

-20% OFF OF ALL PRODUCTS WITH CODE: CHRISTMAS

Paplūdimio įvaizdžio tendencijos

Paplūdimio įvaizdžio tendencijos

Savo bloge išlaikome vasaros tematiką ir šį kartą rašome apie tai, kaip lengvai susikurti tendencingą įvaizdį paplūdimyje. Nuo pagrindinio akcento - maudymosi kostiumėlio, iki pat juvelyrikos elementų. Griebiam tašes ir bėgam prie vandens!

Maudymosi kostiumėliai aukštu liemeniu

Žengiame kelis dešimtmečius atgal ir į madą grąžiname maudymosi kostiumėlius aukštu liemeniu. Galbūt tai nėra pats geriausias variantas siekiant įgauti pirmąjį vasaros įdegį, tačiau labai saugu ir patogu toms, kurios paplūdimyje nori labiau prisidengti, bet atrodyti stilingai!

Masyvūs sandalai

Šią vasarą į paplūdimį žygiuokite masyviais sandalais. Tegul tai būna ryškiausias jūsų įvaizdžio akcentas, tobulai derantis su labai lengvais, laisvais drabužiais. Ypač daug dėmesio šį sezoną sulauks rankų darbo tematikos sandalai, tad atkreipkite dėmesį ir į juos!

Kulkšnies papuošalai

Vasara - tobulas laikas kulkšnies papuošalams. Leisdami laiką prie vandens pasipuoškite minimalistinėmis grandinėlėmis arba įdomesnio, ryškesnio dizaino kojų papuošalu, skoningai suderintu su pasirinktu maudymosi kostiumėliu.

Laisvos suknelės

Kaip viršutinį paplūdimio rūbą rinkitės neįpareigojančias, lengvas ir patogias paplūdimio sukneles. Tai pats geriausias variantas greitam prisidengimui, nereikalaujantis daug pastangų. Pasinaudokite galimybe dėvėti lengvai permatomas sukneles, per kurias būtų galima įžiūrėti ir maudymosi kostiumėlio dizainą.

Juvelyrika jūros tematika

Jei be juvelyrikos neįsivaizduojate net paplūdimio įvaizdžio, tuomet šį sezoną pasirūpinkite jūros tematiką atspindinčiais pakabukais ir apyrankėmis. Kriauklių, jūros žvaigždžių, perlų motyvai šiuo metu yra itin populiarūs, tik prieš puošiantis jais dienai prie vandens, nepamirškite įsitikinti, ar jie saugūs sąlyčiui su vandeniu.

>