This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

PAPLŪDIMIO MUST-HAVES ŠIĄ VASARĄ

PAPLŪDIMIO MUST-HAVES ŠIĄ VASARĄ

Liepa - puikus metas atostogauti, pasimėgauti saulės voniomis, atsigaivinti skaniais kokteiliais. Žinoma, smagiausia tai daryti prie jūros. O prieš judant ilsėtis, perskaitykite mūsų įrašą, gaukite įkvėpimo paplūdimio krepšeliui - ir lekiam!

Orai karštėja, o mes traukiame prie jūros! Liepa - puikus metas atostogauti, pasimėgauti saulės voniomis, atsigaivinti skaniais kokteiliais. Žinoma, smagiausia tai daryti prie jūros. O prieš judant ilsėtis, perskaitykite mūsų įrašą, gaukite įkvėpimo paplūdimio krepšeliui - ir lekiam!

Kremas nuo saulės

Kaipgi prie jūros, bet be apsaugos nuo saulės? Besimėgaudama saulės voniomis nepamiršk, kad spinduliai ne vien gražina odą, bet ir gali pakenkti, jei tuo nesirūpini. Todėl pasirink su tau reikiamu SPF - o veidui būtina didesnė, SPF 50 apsauga.

Drėkinamoji veido dulksna

Netgi kai plaukus kedena švelnus pajūrio vėjas, gulint po saule sukaistame ganėtinai lengvai. O jeigu nesinori tiesiu taikymu lėkti į bangas, veidą bei kūną puikiai gali atgaivinti vadinamieji face mists. Rekomenduojame išbandyti!

Paplūdimio skrybelė

Saugokime ne tik savo veidą bei kūno odą, bet ir galvą! Nepamiršk prieš važiuojant išsirinkti kokybišką skrybelę, kuri ne tik saugos Jus, bet ir pavers Jūsų maudymosi kostiumėlio derinį itin stilingu.

Vandens buteliukas

Šio, manome, nereikia net minėti - vanduo yra būtinas dienai prie jūros. Tiesa, norime paskatinti rinktis daugkartines vandens gertuves ir nenaudoti papildomo plastiko. Dienai saulėje galima rinktis ir didesnės talpos, pavyzdžiui, 0,75 l, ir, žinoma, stilingą - kad ji taptų Jūsų kasdieniu aksesuaru.

Pramogos

Buvimas prie jūros nebūtinai gali reikšti deginimasis ar maudymasis prie jūros. Jeigu patinka aktyvesnė veikla, griebkite tinklinio ar net futbolo kamuolį, badmintono ar padelio raketes, ramesniems žaidimams - kortas ar imkis įdomių knygų. Nepajusite, kaip atostogos prie jūros praeis ne vien ramiai, bet ir turiningai.

>