This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

PAPUOŠALŲ MADOS TENDENCIJOS

PAPUOŠALŲ MADOS TENDENCIJOS

Turbūt kiekviena mados mylėtoja pritartų šiai taisyklei -  joks įvaizdis nėra išbaigtas be papuošalų. Artėjantis šiltasis sezonas, be abejonės, geriausias metas pasidabinti papuošalais. Nesvarbu, ar vaikštinėjate miesto gatvėmis vėjyje plevėsuojančia suknele, ar mėgaujatės kokteiliu, žiūrėdama į jūrą paplūdimyje, saulės nubučiuotos odos žavesį tik dar labiau paryškins auksinis pakabukas, galbūt  minimalistinis auskaras, o gal blizgus akcentas. Neseniai aptarėme madingiausias spalvų tendencijas, o šiandien norime jums pristatyti karščiausias 2021 metų Pavasario / Vasaros papuošalų naujienas.

 

PERLAI

Perlai atgimsta nuo praėjusio pavasario, tačiau neapsigaukite - tai nėra jūsų močiutės pamėgta puošmena ar net brangūs praėjusio sezono perlai. Šių metų tendencijos siurprizas yra nesuderinti, nelygių formų perlai, miksuoti su spalvotais karoliukais ar suverti ant pintų virvelių.

 

,,GG Unique'' Pearl Necklace

MINIMALIZMAS

Nors, iš pažiūros, šiuo metu dėmėsio centre yra maksimalistinio stiliaus apranga bei aksesuarai, minimalistiniai papuošalai niekur nesitraukia. Viena iš geriausių juvelyrinių dirbinių investicijų yra pirkti daiktus, kuriuos galite dėvėti kiekvieną dieną, neatsižvelgiant į progą. Lanko formos auskarai, maži ar dideli, laikosi savo klasiško statuso, o elegantiški minimalistiniai žiedai lydės jus nuo darbo iki vakarienės stalo.

 

,,No More'' Bubble Silver Necklace

 

GRAIKIŠKOS MONETOS

Šimtmečius dienos šviesos nematę archeologiniai lobiai ir šiuolaikinės jų interpretacijos šį sezoną yra viena geidžiamiausių naujienų. Senovines auksines monetas ir medalionus primenantys papuošalai, perinterpretuoti moderniais būdais, lengvai derinami ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis papuošalų tendencijomis.

,,Karikartel'' Greek Chain

INICIALAI

Papuošalai su inicialais - tai juvelyriniai dirbiniai, nepavaldūs laikui, dėl savo prašmatnios išvaizdos, individualizuoto pojūčio ir neįtikėtino universalumo. Personalizuoti papuošalai tampa dar populiaresni, nei kada nors buvo - tai yra visiškai suprantama, atsižvelgiant į asmeninio ryšio trūkumą, kurį turėjome per pastaruosius metus. Šį nesenstantį stilių šiuo metu galima pamatyti visur - papuošalus su raidelėmis išvysite ant raudono kilimo ar podiumo, žurnaluose ir visose socialinėse medijose.

,,Karikartel''  Big Letter Necklace

EAR CUFFS

“Ear cuff” stiliaus auskarai yra ne tik tarp geriausių metų juvelyrikos tendencijų, jie taip pat yra mažiausiai įsipareigojimo reikalaujantis auskaras toms, kurios dar nėra pasirengę adatos dūriui vardan išskirtinio įvaizdžio. Be to, yra daugybė šio auskaro variacijų  - nuo prašmatnių ir subtilių iki spalvotais kristalais ar perlais pagyvintų earcuff’ų.

 

,,Karikartel'' Golden Ear Cuff

 

Visas aptartas tendencijas galite rasti mūsų elektroninėje ar fizinėse parduotuvėse, o nekantriai belaukiant šiltų ir saulėtų dienų, kai pagaliau galėsite pasipuošti, Butiq.lt siūlome -20% nuolaidą papuošalų asortimentui su kodu MOM20       Nuolaida galioja iki 04.28

>