This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

PASIDARYK SPA ATMOSFERA NAMUOSE

PASIDARYK SPA ATMOSFERA NAMUOSE

Kas gi nemėgsta SPA? Turbūt, nėra žmogaus, kuris nesimėgautų SPA teikiamais malonumais! O, jei pasakyčiau, kad lengvai galite susikurti SPA atmosferą ir namuose... jau idomu darosi? Žinoma, SPA darbuotojos neateis į namus ir visų dalykų neatliks už jumis, todėl reikės patiems pasistengti sukurti atpalaiduojančią aplinką savo namuose. 

 

„SPA“ įrengimas

Viena labiausiai atpalaiduojančių SPA savybių yra aplinka: rami muzika, pritemdytos šviesos, žvakės, švari svetinga erdvė. Skirkite laiko, kad sutvarkytumėte ir išvalytumėte „SPA“ erdvę, greičiausiai, tai bus jūsų vonios kambarys ar miegamasis. Kai tik kambarys bus švarus ir tvarkingas, iškart pasijusite ramiau! Tada pasirūbinkite apšvietimu. Išjunkite pagrindinę šviesą ir uždegkite žvakes. Tada baigiamasis prisilietimas- muzika. „Spotify“ (linką rasite  apačioje) arba sukurkite savo! 

SPA music for relaxation 

 

Ištaiginga veido priežiura

Kadangi, jau pakalbėjom apie aplinkos atmosferą, dabar laikas veido priežiūrai! 

Visos nori švytinčios veido odos. Taigi, žingsniai, kuriuos rekomenduojame išbandyti:

1. Nuplaukite veidą su šiltu vandeniu, nes tai yra geriausias būdas atpalaiduoti ir nuraminti veido odą, bei atverti visas veido poras. 

2. Kitas žingsnis- odos valymas. Kai veido poros yra atsidarusios, puikus momentas jas išvalyti su veido valikliu ir sukamaisiais judesiais įmasažuoti į odą ir paskui nuplauti. 

"ALYA SKIN" veido šveitiklis 

3. Veidas po šitų žingsnių yra švarus ir išvalytas, tad metas prisotinti veido odą! Pasirinkite veido kaukę, kuri bus naudinga jūsų odos tipui. Pavyzdžiui, „Lecler Intense Hydration“ kaukėje yra didžiausias procentas hialurono rūgšties komplekso ir įrodyta, kad ji žymiai pagerina odos drėkinimą ir turi ilgalaikį poveikį. Arba kauke, kuri tinka jautriai odai, sutraukia veido poras ir padeda sumažinti uždegimą, kurį sukelia spuogai ir egzema : "ALYA SKIN Pink Clay Mask"

4. Atsipalaidavę ir nuėmę veido kaukę, nuplaukite ir išdžiovinkite odą (jei tai ne lakštinė kaukė). Tada tepkite toniką ant odos. Purškite ant odos arba naudokite medvilninius tamponėlius. 

"SIORIS" atgaivinantis veido odą toner'is

5. Paskutinis žingsnis yra naudoti mėgstamą veido kremą. Tačiau, kad kremas geriau įsigertų, reikia įmasažuoti. Lengviausias būdas, naudoti veido volelį. Masažuojant - dirbkite aukštyn ir į išorę, kitaip tariant, eikite iš nosies šonų, per skruostus ir aukštyn link plaukų linijos. Palikite drėkinamąjį kremą, kad jis visiškai įsigertų į odą.

"SKIN GYM" veido voleliai 

Manau, kad po tokios veido procedūros, tikrai būsite atsipalaidave, bet čia dar ne viskas! Jei turite laiko, kodėl gi nepaskyrus pusdienio ar visos dienos sau palepinti (pirmyn, to nusipelnėte!), Todėl, tai tikrai jausis, kaip SPA diena. Be veido ir atmosferos, čia yra keletas kitų dalykų, kuriuos galite padaryti...

 

Pėdų SPA

Atsisėskite su žurnalu ar gera knyga ir pamerkite kojas į šiltą putojantį vandenį, aaaah! Apvyniokite kojas rankšluosčiu ir užuot greitai išdžiovinę, atsipalaiduokite ir pramasažuokite savo pėdas, pirštus, juk tokį didelį darbą jos atlieka! Galite padrėkinti kojas kūno (jei turite ir pėdų) kremu. Kad pėdos išliktų minkštesnės galite iškarto užsidėti kojines. 

Rankų masažas

Tam tereikia rankų kremo ar kūno losjono. Gali atrodyti keista, kai iš pradžių masažuojate savo rankas... bet patikėkite manimi, tai labai atpalaiduoja! Dešiniuoju nykščiu ir pirštu masažuokite kairįjį delną ir pakelkite kiekvieną pirštą, šiek tiek patraukdami (bet ne taip, kad tai būtų skausminga!). Tada apkeiskite rankas.

"SKYBOTTLE" rankų kremas

 Manau, kad labai svarbu investuoti į savo rūpinimąsi, o šios SPA procedūros namuose sumažins stresą ir leis jaustis gerai! Taigi, nesvarbu, ar turite 60 minučių, ar 6 valandas sau, kodėl gi nepabandžius pasilepinti SPA procedūromis namuose!

 

 

 

 

 

 

 

 

>