This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

PATARIMAI KĄ NUVEIKTI PASKUTINĖMIS VASAROS DIENOMIS

PATARIMAI KĄ NUVEIKTI PASKUTINĖMIS VASAROS DIENOMIS

Stebite vasaros pabaigą ir galvojate, kur laikas dingo? Na, dar yra laiko pasidžiaugti! Išnaudokite paskutines dienas kol dar ilgos dienos ir šiltas oras .

 

Iškylauti

Valgyti lauke – vienas lengviausiai įgyvendinamų žemiškų malonumų. Pikniką suorganizuoti nėra sudėtinga, o ir rinktis galima pačias įvairiausias vietas – terasą, balkoną, sodo pavėsinę ar tiesiog pievą. Tai pats maloniausias ir šilčiausias vasaros praleidimo būdas, kurio rudenį ar žiemą tikrai neįšeis pasidaryti!

 

Paturistauti

Ar mieste yra vietų, kurias visada norėjote aplankyti su šeima? Muziejus? Gyvūnų zoologijos sodas? Vietos atrakcija? Istorinis reginys? Kiekvienas miestas turi kažką! Tampk turistu savo mieste ir aplankyk vietas, kurioje niekada nebuvai.

 

BBQ vakarėlis

Kol vaikai grįš į mokyklą ir rudenį reikalai ims intensyvėti, tai puikus laikas suburti visą savo šeimą ir draugus. Praleiskite popietę atsipalaiduodami, pasakodami istorijas ir tiesiog pabendraudami su visais mėgstamais žmonėmis. Pasidžiaukite paskutinėmis vasaros dienomis kartu!

 

Eiti pasivaikšioti

Vaikščiojimas ne tik gerai sveikatai bet ir emocinei būsenai, tai paprastas, bet naudingas praleidomo laikas. Kol oras dar šiltas išeikit pasivaikščioti vieni ar su artimaisiais. 

 

Valgyk daug ledų

Tai vienas iš pagrindinių vasaros desertų! Pasimėgauk jais, nes rudenį nebesinorės jų.

 

Šiek tiek sustoti ir pailsėti

Šiomis paskutinėmis vasaros dienomis manau, kad gera idėja šiek tiek sulėtinti tempą. Užuot skubėję keliauti iš vienos vietos į kitą, atsikelkite šiek tiek vėliau ... praleiskite šiek tiek laiko lovoje ar ant sofos... tikrai mėgaukitės ta kava... net išsimaudykite burbulinėje vonioje. Tiesiog skirkite šiek tiek laiko sau!

 

 

 

>